Doya Doya Moda'da gergin anlar! Rakibini havuza attı - Son Dakika

Doya Doya Moda'da gergin anlar! Rakibini havuza attı

TV8'de yayınlanan Doya Doya Moda programının dün yayınlanan bölümünde Rümeysa yürürken bir anda Rabia'ya çarparak havuza düşmesine neden oldu. Elbiseyle havuza düşen Rabia şok geçirirken diğer yarışmacılar yardım ederek arkadaşlarını havuzdan çıkardı.

TV8'de yayınlanan büyük beden moda yarışması Doya Doya Moda'nın son bölümde ilginç anlar yaşandı. Yarışmanın hafta finalinde, çekimlerin yapıldığı lüks villada Rabia, Rümeysa'nın kendisini itmesi sonucu havuza düştü.

HAVUZDAN ÇIKIP KAVGA ETTİ

Doya Doya Moda'nın hafta finalinde günün konsepti 'elti konsepti' olarak açıklandı. Şık kıyafetlerini giyen yarışmacılar çekimlerin yapıldığı lüks villanın bahçesinde yürürken garip bir olay yaşandı. Hızlı adımlarla yürüyen Rümeysa, önündeki Rabia'yı itince havuza düşmesine neden oldu. Hafta finali için giydiği şık kıyafetleriyle kendini bir anda havuzda bulan yarışmacı çılgına döndü. Rabia bunun kasıtlı olduğunu iddia ederken Rümeysa ise bunun kaza olduğunu belirtti.

Rabia arkadaşlarının da yardımıyla havuzdan çıktı. İkili arasında ise daha sonra kavga yaşandı.

Doya Doya Moda'da gergin anlar! Rakibini havuza attı
Doya Doya Moda'da gergin anlar! Rakibini havuza attı
Doya Doya Moda'da gergin anlar! Rakibini havuza attı

Haber Yayın Tarihi: 15.08.2020 10:08

Son Dakika Magazin Doya Doya Moda'da gergin anlar! Rakibini havuza attı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (49)
  • Fatih Yüce : Allah kahdetsin sizi yettiii bu mamunlukları nağnet gelsin neyin beyni bakıyorlar az rentik dibde hemen maymunlarını saha sürüyorlar Allah belasını versin yettiniz yetkiniz az insani program yap medya maymunu acun melğünü yeter insanları bukadar maymun yaptığın be gavat Cevap Yaz 5 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Popstar Mehtap yıllar sonra itiraf etti: Abim dediğim kişi beni elledi Bu acının tarifi yok! Acılı anne, bir evladını daha trafik kazasına kurban verdi Fas'ın Kantire şehrine yerleştirilen balık heykelleri erkek cinsel organına benzetildiği için yıkıldı Artık bir unvanı daha var! Milli Savunma Bakanı Akar, dede oldu Son 75 yılın en sıcak eylül ayını yaşayan Antalya'da şehri nem bulutları kapladı 14 yaşındaki kızını cinsel ilişkiye zorlayan anneye 28 yıl, sevgiliye ise 20 yıl hapis Ümitcan Uygun'un annesinin ölü bulunduğu yerden geçen görgü tanığı konuştu: Olay yerinden erkek sesleri geliyordu Senarist Emrah Serbes, 1 milyon 400 bin lira manevi tazminat ödeyecek