Dpü Rektörü Ahmet Karaaslan: "Şehit ve Gazi Aileleri Baş Tacımız" - Son Dakika

Dpü Rektörü Ahmet Karaaslan: "Şehit ve Gazi Aileleri Baş Tacımız"

06.01.2012 11:31
Dpü Rektörü Ahmet Karaaslan:

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehitler Dul ve Yetimleri Derneği Kütahya Şubesi Başkanı Ahmet Asım Onat ve bazı yönetim kurulu üyeleri, Dumlupınar Üniversitesi - Kütahya.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehitler Dul ve Yetimleri Derneği Kütahya Şubesi Başkanı Ahmet Asım Onat ve bazı yönetim kurulu üyeleri, Dumlupınar Üniversitesi - KÜTAHYA.

Dpü Rektörü Ahmet Karaaslan: Şehit ve Gazi Aileleri Baş Tacımız
Dpü Rektörü Ahmet Karaaslan: Şehit ve Gazi Aileleri Baş Tacımız

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Dpü Rektörü Ahmet Karaaslan: 'Şehit ve Gazi Aileleri Baş Tacımız' - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Milyonlarca vatandaşa dev destek geliyor! İşte 2021 bütçesinin detayları 64 yaşındaki Ayşenil Şamlıoğlu, bacak dekolteli pozuyla genç kızlara taş çıkarttı Ünlü otobüs firmasında rezalet! Muavin, yan koltuğundaki genç kıza bakarak mastürbasyon yaptı Kontrolden çıkan otomobilin altında kalmaktan kıl payı kurtulan adam: Azrail ile karşı karşıya geldim Sadakatsiz'e damga vuran sahne! Eşini aldatan adamın sözleri Twitter'da tepki çekti Başını taşla ezip öldürdüğü komşusunun cesedini metrelerce yükseklikten aşağıya attı "Hazır asker" imajıyla gündeme bomba gibi düşen Yıldız Tilbe, yeni tarzıyla yine çok konuşulacak Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti