Dr. Mehmet Öz, Nusret Gökçe'nin cinsel ilişki sorusuna verdiği cevapla şaşırttı - Son Dakika

Dr. Mehmet Öz, Nusret Gökçe'nin cinsel ilişki sorusuna verdiği cevapla şaşırttı

Dünyaca ünlü sosyetik kasap Nusret Gökçe, "Karantinada bol bol cinsel ilişkiye girin" diyen Mehmet Öz ile canlı yayın yaptı. Samimi açıklamalarda bulunan Doktor Öz. Gökçe'nin "Sosyal mesafe önemli diyorsunuz ama bol bol cinsel ilişkiye girin diyorsunuz nasıl olacak?" sorusuna cevap vermeyi ihmal etmedi.

Dünyanın çeşitli yerlerine açtığı restoranlarıyla adını duyuran sosyetik kasap Nusret Gökçe, koronavirüs salgınından dolayı evinde olduğu için ABD'de görev yapan Mehmet Öz ile Instagram üzerinden canlı yayın yaptı. Gökçe'nin Öz'e sorduğu cinsel ilişki sorusu ise herkesi şaşkına çevirdi.

"BOL BOL İLİŞKİYE GİRİN DİYORSUNUZ SOSYAL MESAFEYİ NASIL KORUYACAĞIZ?"

Mehmet Öz, pandemi olarak ilan edilen koronavirüs salgınından dolayı evlerine olan vatandaşlara "Karantinada bol bol cinsel ilişkiye girin. Belki çocuk bile yaparsınız" önerisinde bulundu. Canlı yayında bu konuya değinen Nusret Gökçe, "Sosyal mesafe önemli diyorsunuz ama bol bol cinsel ilişkiye girin diyorsunuz, o mesafeyi nasıl koruyacağız?" diye sordu.

"ÖPÜŞMEZSİNİZ AMA DİĞER MEVZULARI YAPABİLİRSİNİZ"

Nusret'in sorusuna cevap veren Mehmet Öz, "O mesafe tanımadığın insanlar için. Evlerinde kalanlar hasta düşerlerse, büyük ihtimalle siz de hasta olacaksınız. Karı ve kocanın aralarındaki irtibatları devam etmezse, onun da bazı sıkıntıları var. Öpüşmezsiniz ama diğer mevzuları yapabilirsiniz" cevabını verdi.

Mehmet Öz, konuştuğu meslektaşlarının da kendisine hak verdiğini belirterek, "Nasıl olsa hastalanacaksın, hiç olmazsa eğlenerek hastalan" ifadelerini kullandı.

"CİNSEL İLİŞKİ ÖMRÜ UZATIR İLGİYİ ARTIRIR"

Koronavirüsten korunmak için kendilerini evlerinde karantinaya alan kişilere tavsiyelerde bulunan Mehmet Öz, "Partneriyle evde karantinada olanlar için en iyi çözüm cinsel ilişki. Ömrü uzatır, ilgiyi artırır, aranızdaki hikayeleri çoğaltır, belki bebek yaparsınız. Her durumda birbirinizin sinirini yıpratmaktan daha çok işe yarar" demişti.

Gonca Vuslateri'den "Karantinada cinsel ilişkiye girin" tavsiyesinde bulunan Mehmet Öz'e cevap

Mehmet Öz, TikTok uygulaması için kırmızı elbise giyip dans etti

Kaynak: Snob Magazin

YORUMLAR (12)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

18:55 Gümüşhane'de koronavirüs vakaları artınca Valilik'ten uyarı geldi: Tedbirlere riayet edelim 18:04 Gaziantep'te vaka sayıları artmaya devam ederse okullar açılmayabilir 17:27 Selahattin Demirtaş'ın tahliyesi için yapılan başvuru reddedildi 17:10 Yunanistan Başpiskoposu'ndan küstah Ayasofya sözleri: Türkiye cüret edemez 16:28 Son 3 günde koronavirüs vakalarının en çok arttığı iller arasında olan kentte termometreler 52 dereceyi gösterdi 16:17 Dijital Türkiye Platformları üzerinden alınan barkodlu belgeler resmi belge sayılacak 15:12 ÖTV artışıyla birlikte alkole zam geldi! İşte güncel fiyat listesi 15:00 CHP'li Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, makam odasının kapısını söktürdü 14:05 Küçük çocuğun yardım çığlığına koşan genç kadın, sapığı yakalayıp emniyete teslim etti 12:33 13 yaşındaki kız "10 yaşındaki çocuktan hamile kaldım" demişti! Bebeği dünyaya geldi 12:27 Cem Uzan'dan beklenmedik Selahattin Demirtaş çıkışı: Serbest bırakılmalı 11:47 18 yıldır kayıp olan iş adamının yasak aşk kurbanı olduğu ortaya çıktı! Diri diri yakmışlar 10:50 3 haftalık kızını boğarak öldüren vicdansız anneden garip ifade: Uyurken üzerine yatmış olabilirim 10:39 İYİ Partili vekilden skandal sözler: Salda'nın kumunu tek tek alır, onların uygun yerlerine monte ederiz 09:21 Bursalı usta, yaptığı hat kalemlerini tanesi 175 liradan dünyaya satıyor