DSİ'de 2016 Yılının İlk İş Sağlığı ve Güvenliği Kurul Toplantısı Yapıldı - Son Dakika

DSİ'de 2016 Yılının İlk İş Sağlığı ve Güvenliği Kurul Toplantısı Yapıldı

13.01.2016 14:39
DSİ'de 2016 Yılının İlk İş Sağlığı ve Güvenliği Kurul Toplantısı Yapıldı, System.String[]

DSİ 13. Bölge Müdürlüğü 2016 yılı Ocak ayı İş Sağlığı ve Güvenliği toplantısı Bölge Müdürü Turkay Özgür başkanlığında yapıldı.

DSİ 13. Bölge Müdürlüğü 2016 yılı Ocak ayı İş Sağlığı ve Güvenliği toplantısı Bölge Müdürü Turkay Özgür başkanlığında yapıldı. Toplantıya Bölge Müdür Yardımcısı Köksal Buğra Çelik, Şube Müdürleri ve personeller katıldılar.

6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği kanunu gereği oluşturulan kurul, 16 Aralık 2015 tarihinde toplanarak Bölge Müdürlüğünde çalışanların sağlığı ve güvenliği konusunda yapılması gerekenler hususunda kararlar almıştı.

Bölge Müdürü Turkay Özgür başkanlığında 13 Ocak 2016 tarihinde toplanan kurul 16 Aralık 2015 tarihinde alınan kararların uygulanma seviyeleri ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Toplantı İş Güvenliği Uzmanları Dinçer Akdeniz, Mehmet Elçi, Dr. Emrah Küçükbozbey Ramazan Güler ve Hasan Hüseyin Öz tarafından bir önceki toplantıda alınan kararlar ve uygulama durumlarının değerlendirilmesi yapılarak, diğer yapılması gerekenler hususlarda katılımcılara bilgilendirme yapıldı. Toplantının sonunda değerlendirme yapan Bölge Müdürü Turkay Özgür; '"Bizim için bütün insanların ve Kurum çalışanlarının sağlığı ve güvenliği birinci derecede önem arz etmektedir. İş sağlığı ve güvenliği noktasında herkes çok hassas olmalıdır. İş sağlığı ve güvenliği uzmanı arkadaşlarımızla birlikte bölgemizde bu işle ilgili yapılacak çalışmalarda sorumlu olan herkesten maksimum hassasiyet istiyorum. Bizler için basit gibi görünen bir iş güvenlik ve sağlık açısından hayati öneme sahip olabilir. Hiç kimsenin burnunun kanamasını istemiyoruz. " dedi. - ANTALYA

DSİ'de 2016 Yılının İlk İş Sağlığı ve Güvenliği Kurul Toplantısı Yapıldı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel DSİ'de 2016 Yılının İlk İş Sağlığı ve Güvenliği Kurul Toplantısı Yapıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bir Başkadır dizisindeki görsel mesajlar ne anlama geliyor? Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca, dünyanın heyecanla beklediği koronavirüs aşısıyla ilgili hem tarih hem de adet verdi 9 yıl sonra ekranlara dönen İbo Show'un bu haftaki konukları belli oldu ABD'li düşünce kuruluşu, Türkiye'nin askeri donanımına dikkat çekti: Rus eğitimine sahip Ermeni kuvvetlerini ezdi Meteoroloji uyardı! Bazı illerde sağanak ve kar yağışı bekleniyor "9 Kere Leyla" filminden ilk fragman geldi! Elçin Sangu ve Haluk Bilginer'in yatak sahnesi dikkat çekti Balıkçıların ağına bu kez tarihi değeri yüksek heykel takıldı Şuşa'da Türk bayrağını gören Rus gazeteci şaşkınlığını gizleyemedi: Türkiye'nin buradaki varlığını saklamıyorlar