Dsp, Antalya Belediye Başkan Adaylarını Tanıttı - Son Dakika

Dsp, Antalya Belediye Başkan Adaylarını Tanıttı

12.02.2019 18:06
Dsp, Antalya Belediye Başkan Adaylarını Tanıttı, System.String[]

Demokratik Sol Parti (DSP) Antalya İl Başkanı Ahmet Çakmak, büyükşehir ve kesinleşen ilçelerin belediye başkan adaylarını tanıttı.

Demokratik Sol Parti (DSP) Antalya İl Başkanı Ahmet Çakmak, büyükşehir ve kesinleşen ilçelerin belediye başkan adaylarını tanıttı.

Çakmak, Antalya Tenis İhtisas ve Spor Kulübünde düzenlediği basın toplantısında, hiçbir partiyle ittifak yapmadan seçime girdiklerini, kimseyle kavga sürecinde olmadıklarını söyledi.

Ayrıştırıcı değil bütünleştirici bir parti olduklarını vurgulayan Çakmak, "Oyun bozan değil, oyun kuran bir partidir DSP. Kendi içinde kavga eden, anlaşamayan partilerden ne bu ülkeye ne bu halka bir fayda gelmeyeceğini hepimiz biliyoruz. DSP olarak, ülkemize ve Antalyamıza sulh, beraberlik ve huzur vadediyoruz. Bizler halkın belediyelerini kurmak için geliyoruz." diye konuştu.

Çakmak, Antalya'da insan odaklı şeffaf belediyeleriyle Türkiye'ye örnek olacak istihdama dayalı projeleri olduğunu bildirdi.

Belediye başkan adaylarını tanıtan Çakmak, adayları şöyle sıraladı:

"Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Raşit Oktan, Muratpaşa'da Yıldıray Sapan, Konyaaltı'nda Buket Dağlı, Kepez'de Nihat Arslan, Alanya'da Ercan Öngün, Kemer'de Necati Topaloğlu, Aksu'da İsa Yıldırım, İbradı'da Mustafa Kozanoğlu, Serik'te Mehmet Abalı ve Manavgat'ta Ali Çelik, partimini genel merkezi tarafından onaylandı. Diğer 9 ilçenin belediye başkan adayını ise kısa sürede açıklayacağız."

Dsp, Antalya Belediye Başkan Adaylarını Tanıttı
Dsp, Antalya Belediye Başkan Adaylarını Tanıttı

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Dsp, Antalya Belediye Başkan Adaylarını Tanıttı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bu kare "Her şeyin fazlası zarar" sözünün hayattaki karşılığı! Alkolü fazla kaçıranların düştüğü haller güldürdü Platonik aşık olduğu Şeyma öğretmen ile kardeşini öldüren katil, 2 kez müebbet hapse çarptırıldı "Süt banyosu" görüntülerine ilişkin yargılanan iki sanığın 15'er yıla kadar hapsi istendi Beşiktaş'ta başörtülü öğretmeni darbeden saldırgana 2 bin TL para cezası kesildi Uydudan çekilen fotoğraflardan Afrika fillerini saydılar Cani adam, 17 yaşındaki sevgilisini öldürüp başını annesinin bahçesine attı Denize atlayan vatandaşın geride bıraktığı mektup yürek dağladı: Çocuklara sahip çıkın Döner fabrikasındaki skandala Bakanlık el atınca videoda kahkahalar atan şahsın suratı asıldı