Son Dakika Haberleri: DSP Başkanlık Kurulu Belirlendi

DSP Başkanlık Kurulu Belirlendi

3 yıl önce

DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, partisinin 27 Kasım'da gerçekleştirilen 10. Olağan Kurultayı kapsamında, parti tüzüğü gereği Başkanlık Kurulunu belirledi.

DSP Başkanlık Kurulu Belirlendi, System.String[]

DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, partisinin 27 Kasım'da gerçekleştirilen 10. Olağan Kurultayı kapsamında, parti tüzüğü gereği Başkanlık Kurulunu belirledi.


DSP'den yapılan açıklamaya göre, Aksakal, partinin Genel Sekreterliğine Abbas Deniz'i getirdi.


Aksakal'ın belirlediği genel başkan yardımcıları ve görevleri ise şöyle:


"Ercan Akarpınar (Örgüt kurulu), Hüseyi·n Kul (Mali i·şler), Hi·kmet Sami· Türk (Dış politika ve siyasi i·şler), Hasan Erçelebi· (Parlamento ve hükümetle i·lişkiler), İhsan Feyzi·beyoğlu (Ekonomi ve yabancı misyonlarla i·lişkiler), Merter Yeter (Hukuk i·şleri), Di·lara Tambova (Kadın örgütlenmesi ve politikaları), Onur İste (Gençlik örgütlenmesi ve politikaları), Nurhan Başoğlu (Tarım ve hayvancılık politikaları), İbrahi·m Yumuşak (Sanayi, ticaret ve esnaf odaları i·le i·lişkiler), Uğur Gürel (Basın, yayın ve i·letişim), Muammer Aydın (Seçim i·şleri), Hasan Uğurtürk (İdari ve sosyal i·şler), Murat Özbi·lge (Yerel yönetimler, meslek odaları ve STK'larla i·lişkiler), Müzeyyen Okur (Parti kurulları koordinasyonu ve halkla i·lişkiler)."

Haber Yayın Tarihi: 26.12.2016 03:37 Kaynak: AACinsel saldırıdan suçlanan genci, gizlice çektiği cinsel ilişki videosu kurtardı
22 yaşındaki kızı, cinsel ilişki esnasında boğarak öldürdü İzlandalılar Türkiye'deki karşılamadan çok memnun kaldı: Şımartıldık