Dto Stk'larla Yol Haritası Çiziyor - Son Dakika

Dto Stk'larla Yol Haritası Çiziyor

Dto Stk\'larla Yol Haritası Çiziyor
Son Güncelleme: 16.11.2017 17:05

Denizli Tüccar ve Sanayici İşadamları Platformu Dönem Sözcüsü ve Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Uğur Erdoğan, Denizli’de faaliyet gösteren dernekleri ziyaret etti.

Denizli Tüccar ve Sanayici İşadamları Platformu Dönem Sözcüsü ve Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Uğur Erdoğan, Denizli'de faaliyet gösteren dernekleri ziyaret etti. Başkan Erdoğan, sivil toplum kuruluşları ile yol haritası çizdiklerini söyledi.

Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Denizli Tüccar ve Sanayici İşadamları Platformuna üye kuruluşları, hizmet binalarında ziyaret etti. Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Önal, Ferruh Dalkılınç, Hikmet Alpaslan, Hasan Kocabay ve Kemal Tuncer'in de hazır bulunduğu ziyaretlerde, karşılıklı görüş alışverişi yapıldı.

Denizli Genç İşadamları Derneği (DEGİAD) Başkanı Melek Sözkesen, Denizli Sanayiciler ve İşadamları Derneği (DESİAD) Başkanı Okan Konyalıoğlu, Babadağlı Sanayici ve İşadamları Derneği (BASİAD) Başkanı Selim Kasapoğlu, ve Denizli İnşaat Malzemesi Satıcıları İşadamları Derneği (DİMSİAD) Başkanı Murat Tuncer ve derneklerin yönetim kurulu üyeleri, ziyaret dolayısıyla Başkan Erdoğan ve Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.

Denizli Tüccar ve Sanayici İşadamları Platformu Dönem Sözcüsü olarak dernekleri hizmet binalarında ziyaret etme kararı aldıklarını ifade eden Başkan Uğur Erdoğan, "Bizler zaman zaman toplantılarda biraraya gelip istişareler yapıyoruz. Fakat derneklerle yerinde görüşme imkanımız olmamıştı. Platform üyesi sivil toplum kuruluşlarımız ile bir araya gelip, varsa sorunları tespit etmek ve istişare yapmak için derneklerimizi yerinde ziyaret ettik" dedi.

"Hepimiz Denizli için gayret gösteriyoruz" diyen Erdoğan, "Yol haritamızı derneklerle çiziyoruz. Denizli için yapılacak organizasyonlarda dernekler arasındaki birliktelik dikkat çekmektedir. Sivil toplum kuruluşlarının ortak sesi olan platformumuz da ülke genelinde lobicilik faaliyetleriyle ön plandadır. Bu birlikteliğimiz Denizli'nin gücüne güç katmaktadır. Platformumuzda bundan sonra da sektörler ve ilimiz ile ilgili problemleri çözmek istiyoruz" dedi. - DENİZLİ

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Dto Stk'larla Yol Haritası Çiziyor - Son Dakika


Advertisement