Duayen Gazeteci Baki Avcı Son Yolculuğuna Uğurlandı - Son Dakika

Duayen Gazeteci Baki Avcı Son Yolculuğuna Uğurlandı

15.01.2018 17:53

(İSTANBUL)Duayen Gazeteci Baki Avcı son yolculuğuna uğurlandıİSTANBUL - Tecrübeli gazeteci Baki Avcı, Ataşehir'de düzenlenen cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

(İSTANBUL)Duayen Gazeteci Baki Avcı son yolculuğuna uğurlandı

İSTANBUL - Tecrübeli gazeteci Baki Avcı, Ataşehir'de düzenlenen cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybeden Gazeteci Baki Avcı için Ataşehir Mimar Sinan Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. İkindi namazına müteakip kılınan cenaze namazına eşi Ümran Avcı, oğlu Baran Avcı ile çok sayıda gazeteci arkadaşı, İlyas Salman, Ahmet Arıman katıldı. Baki Avcı'nın gözyaşlı eşi Ümran Avcı, cenaze namazı sonrası eşinin tabutunu taşıyarak cenaze aracına konulmasına yardım etti.

Tabutunda Galatasaray atkısı sarılı olan Gazeteci Baki Avcı'nın naaşı Küçükbakkaköy Mezarlığına defnedildi.

Cenaze namazına katılan Baki Avcı'nın yakın arkadaşlarından Gazeteci Eray Eroğlu: "Kendisi önce insan sonra gazeteciydi. Koyu bir Galatasaray taraftarıydı. Basın tribününde her maç yan yana Galatasaray'ımıza hep destek verdik. Artık o koltuğa her baktığımda onu anacağım. Bugün bütün gazete ve televizyonların üst mevkilerde yer alan kişilerde bile emeği olan kişiydi. Acımız büyük, onun gibi bir insan Bab-ı Ali'ye bir daha gelir mi? çok zor" dedi.

Hababam Sınıfı oyuncularından Ahmet Arıman ise: "Arkadaşımızı kaybettik. Daha geçen hafta Münir Özkul'u kaybettik. Çok çabuk gidiyoruz. Anı bir ölüm çok üzgünüz ve çok değerli bir gazeteci arkadaşımız. Hiç hesapta olmayan bir şey. geçen hafta Münir ağabey'e üzülürken bu hafta arkadaşımıza üzüldük" şeklinde konuştu.

Duayen Gazeteci Baki Avcı Son Yolculuğuna Uğurlandı
Duayen Gazeteci Baki Avcı Son Yolculuğuna Uğurlandı
Duayen Gazeteci Baki Avcı Son Yolculuğuna Uğurlandı
Duayen Gazeteci Baki Avcı Son Yolculuğuna Uğurlandı

Kaynak: İHA

Son Dakika Genel Duayen Gazeteci Baki Avcı Son Yolculuğuna Uğurlandı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'de, UFO olduğu iddia edilen cismin elektrik lambası olduğu ortaya çıktı Mesut Özil transferi için teşekkür etmek isteyen taraftar, Emre Belözoğlu'nun HGS borcunu ödedi Tanju Çolak, 32 yıl önce yaşanan kazayı unutmadı! Paylaştığı mesaj duygulandırdı Akılalmaz olay! Ailenin kuşu ölünce anne-baba felç geçirdi, kızları ise bayıldı Kayınpederi tarafından bıçaklanan damat: Eşimi rehin almadım, asıl mağdur benim Dünya aşı bulamazken Avrupa israf ediyor: 6 dozluk şişelere 5 doz yazılınca milyonlarca aşı çöpe gitti Evde doğum yapan kadın bebeğini bıçaklayarak öldürdü Koronavirüs Bilim Kurulu toplanıyor: Gündemde kısıtlamaların esnetilmesi ve aşılama uygulaması var