Düdenbaşı'nda Park Yapımı Başladı - Son Dakika

Düdenbaşı'nda Park Yapımı Başladı

09.01.2012 12:13
Düdenbaşı'nda Park Yapımı Başladı, System.String[]

Kepez Belediyesi, yol, kaldırım ve kat artışına yönelik hizmetlerin ardından Düdenbaşı Mahallesi'nde iki parkın yapımına başladı.

Kepez Belediyesi, yol, kaldırım ve kat artışına yönelik hizmetlerin ardından Düdenbaşı Mahallesi'nde iki parkın yapımına başladı.

Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü 2303 Sokak'ta biri 1,5 dönüm, diğeri 1 dönüm olan iki parkın inşasına başladı. Çimlendirme, ağaç ve bitki dikme çalışması yapılacak olan parklarda kapalı oturma alanları, açık hava spor aletleri ve çocuk oyun grupları bulunacağı bildirildi. Düdenbaşı Mahallesi'nde bu yıl içerisinde, hizmet ömrünü tamamlayan 15 dönümlük parkın ise çiçek bahçelerinin bulunduğu proje çalışmasıyla yeniden inşa edileceği kaydedildi.

Kat artışına yönelik imar düzenlemesi çalışmasının yapıldığı mahallede, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin 2 bin 480 metre sathi kaplama asfalt, bin 57 metre sıcak asfalt, 3 bin 663 metre yeni yol ve 2 bin 610 metre parke kaldırım çalışması gerçekleştirdiği ve mahalleye yeni muhtarlık hizmet binası inşa edildiği belirtildi. - ANTALYA

Düdenbaşı'nda Park Yapımı Başladı

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Düdenbaşı'nda Park Yapımı Başladı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu Polisin 'dur' ihtarına uymadı, 7'nci kez alkollü yakalandı! Ehliyetine 2046 yılına kadar el konuldu 2 kişinin yaralandığı kazada 4 milyonluk araç kullanılmaz hale geldi Fenerbahçe'nin Szalai transferi KKTC'yi karıştırdı! Siyasiler sosyal medyadan birbirine girdi Malatya'da dini nikahlı çift, boğazları kesilmiş halde ölü bulundu Bolu, eksi 21,8 dereceyle bu gece Türkiye'nin en soğuk ili oldu Tutuklanan Savunma Sanayii Başkanlığı casusunun ifadesi ortaya çıktı Amerika'da gündem Trump ailesi! Şimdi de Ivanka'nın tuvalet zulmü olay oldu