"Düğüm Salonu" Ekibi İzmir Marşı İle Karşılandı! - Son Dakika

"Düğüm Salonu" Ekibi İzmir Marşı İle Karşılandı!

19.03.2018 17:54

İzmirliler İzmir Marşı'nı bu sefer "Düğüm Salonu" için söyledi. "Düğüm Salonu" film ekibi İzmirlilerle buluştu yer yerinden oynadı!

İzmir Optimum'daki kalabalığın, yönetmen Hakan Algül, oyuncular Şahin Irmak, İrem Sak ve Emre Karayel'i coşkulu karşılaması görülmeye değerdi. Çekimleri de İzmir Buca'da gerçekleşen filmin ekibi, evinde İzmir Marşı'yla karşılandı!

BKM Ege bölge temsilciliği Devajans tarafından gerçekleştirilen organizasyon , "Düğüm Salonu" ekibinin konfetiler eşliğinde salona girmesiyle başladı. Başından sonunda alkışlar ve kahkahalarla izlenen film, yine yüzlerce sinemaseverin hep bir ağızdan filmin sonundaki İzmir Marşı'nı ayakta alkışlayarak eşlik etmesiyle final yaptı.

Ekip, karşılaştıkları sevgi seli karşısında yaşadıkları mutluluğu sevenleriyle paylaştı. Filmin aynı zamanda senaryosunu da yazan Karşıyakalı Şahin Irmak: "Aradığımız coşkuyu İzmir'de bulduk. Bir İzmir filmi yaptık, bugünü de iple çekiyorduk. Bir Karşıyakalı olarak ilk senaryomun İzmir'de geçmesini çok istiyordum. Böyle bir coşkuyla karşılaşınca da burada, 'İyi ki böyle bir film yapmışız' dedim. Öyle iyi geliyorsunuz ki bize, film çekerken de öyleydi. İyi ki İzmirliyim iyi ki varsınız" dedi.

BİZ SİZİ HAK EDECEK NE YAPTIK?

Kalabalık karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen İrem Sak: "Ne kadar kalabalık, çok mutluyum. "Düğüm Salonu"nu çektik, çok da eğlendik ama üstüne böyle güzellikler de görünce 'Biz sizi hak edecek ne yaptık?' diye soruyorum kendime" dedi.

"Keşke ben de İzmirli olsaydım" diyen Emre Karayel: "Çok güzelsiniz. İzmir'i çok seviyorum. Keşke ben de İzmirli olsaydım. Filmi Buca'da çektik. Ben filmi ekiple beraber İstanbul'da izleyemedim. Kendimi İzmir'e sakladım, hep beraber bir İzmir Marşı söyleyelim mi?" deyince kalabalık hep bir ağızdan bir kez daha İzmir Marşı'nı seslendirdi.

İZMİR MARŞI FİLMİMİZE ÇOK YAKIŞTI

Yönetmen Hakan Algül de: "Yardımcı oyunucusuna kadar İzmirlilerle çalıştık bu filmde dolayısıyla tam anlamıyla bir İzmir filmi oldu bu. Dünyanın en güzel şehirlerinden biri, belki de sektörü buraya taşımak lazım. Filmi çekerken gördük ki bütün düğünler İzmir Marşı ile bitiyor, biz de filmimizi İzmir Marşı ile bitirdik. Filme de çok yakıştı. Sizler de şahanesiniz!" dedi.

FİLM EKİBİNE, BİRER DİKİLİ ZEYTİN AĞACI VE NİKAH ŞEKERİ HEDİYE EDİLDİ.

Yan yana iki düğün, birbirine hiç benzemeyen sekiz dünür, alakasız iki gelin ve evlere şenlik bir takı töreni! Altınların buzdolapları ile yarıştığı törende, bir gelin takıların diğer gelin ise yan salonun damadının peşinde! Damatlardan birinin Şahin Irmak (Serkan), diğerinin Emre Karayel (Tarık) tarafından canlandırıldığı filmde, birbirinden tamamen farklı tarzları ile iki gelini de Gonca Vuslateri (Buse) ve İrem Sak (Hülya) canlandırıyor.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Düğüm Salonu' Ekibi İzmir Marşı İle Karşılandı! - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

KPSS'de Türkiye 25'incisi olan genç dolandırıldı! Çöp toplayarak biriktirdiği 40 bin lirasını kaptırdı 11:24 KPSS'de Türkiye 25'incisi olan genç dolandırıldı! Çöp toplayarak biriktirdiği 40 bin lirasını kaptırdı Akşener, Erdoğan'ın tek tercüman ile gerçekleştirdiği Biden görüşmesine tepki gösterdi: Milletimizin ne olup bittiğini bilmeye hakkı var 11:22 Akşener, Erdoğan'ın tek tercüman ile gerçekleştirdiği Biden görüşmesine tepki gösterdi: Milletimizin ne olup bittiğini bilmeye hakkı var Fare istilasından kurtulamayan Avustralya, yeni bir felaketle karşı karşıya! Her yeri örümcek ağı sardı 10:55 Fare istilasından kurtulamayan Avustralya, yeni bir felaketle karşı karşıya! Her yeri örümcek ağı sardı
CHP, Sedat Peker'in İş Bankası iddiasının ardından harekete geçti: Derhal görevden alınmalıdır 10:17 CHP, Sedat Peker'in İş Bankası iddiasının ardından harekete geçti: Derhal görevden alınmalıdır Son Dakika: Soma maden faciası davasında karar! İşletme sahibi Can Gürkan 20 yıl hapis cezasına çarptırıldı 10:13 Son Dakika: Soma maden faciası davasında karar! İşletme sahibi Can Gürkan 20 yıl hapis cezasına çarptırıldı Mehmet Ali Erbil'i tecavüzle suçlayan Seda Sayan'ı, Seren Serengil topa tuttu: Daha fazla laf ederse tapeleri yayınlarım 09:18 Mehmet Ali Erbil'i tecavüzle suçlayan Seda Sayan'ı, Seren Serengil topa tuttu: Daha fazla laf ederse tapeleri yayınlarım
Ayakkabı giyerken belindeki tabancası ateş alan eski AK Partili İlçe Başkanı yaşamını yitirdi 08:17 Ayakkabı giyerken belindeki tabancası ateş alan eski AK Partili İlçe Başkanı yaşamını yitirdi Saadet Partisi, Oğuzhan Asiltürk'ün kongre hamlesine itiraz etti: Karamollaoğlu öncülüğünde çalışmaya devam edeceğiz 07:18 Saadet Partisi, Oğuzhan Asiltürk'ün kongre hamlesine itiraz etti: Karamollaoğlu öncülüğünde çalışmaya devam edeceğiz
Advertisement