Düğün Dernek Rekora Koşuyor - Son Dakika

Düğün Dernek Rekora Koşuyor

21.01.2014 17:05
Düğün Dernek Rekora Koşuyor, System.String[]

Aralık ayından bu yana beyazperdede izleyicisi ile buluşan Düğün Dernek izdihamı salonlarda 7. haftasında da hız kesmeden sürüyor.

7. HAFTASINDA 5 MİLYON 300 BİNE ULAŞTI!

Selçuk Aydemir'in yazıp yönettiği, Ahmet Kural ve Murat Cemcir'İn başrollerini paylaştığı BKM yapımı film, 6 buçuk milyon izleyici ile birinciliği elinde tutan '1453 Fetih' filmine yaklaştı. 7. Haftasında 5 milyon 300 bin seyirci sayısına ulaşan 'Düğün Dernek' kahkahalarla seyirciyi salonlarda karşılıyor.

Vizyona girdiği günden bu yana sinema salonlarını doldurup taşıran filmde Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisine Rasim Öztekin, Devrim Yakut, Şinasi Yurtsever, İnan Ulaş Torun, Barış Yıldız, Zerrin Sümer gibi isimler eşlik ediyor. Sivas'sın sembolu haline gelen 'Düğün Dernek' beyazperdede yolculuğunu sürdürüyor.

Filmin fragmanı, eğlenceli kamera arkası görüntüleri ve Ahmet Kural ile Murat Cemcir ikilisinin seslendirdiği 'Entarisi Dım Dım Yar' klibi aşağıdakine aşağıdaki FTP adresinden ulaşabilirsiniz.

Düğün Dernek Rekora Koşuyor

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Düğün Dernek Rekora Koşuyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İstanbul'da kar yağışı kaç gün sürecek? Meteoroloji'den son hava durumu tahmini Aşı olmayacakları vatan hainliğiyle suçlayan Prof. Dr. Sönmez şimdi de köpek benzetmesiyle tepkilerin odağında Kısa sürede büyüyen yangının kasıtlı olduğunu savunan komşu: Papağanlarıma zarar gelirse hesaplaşırız Almanya'da Pfizer aşısı olan 10 kişi hayatını kaybetti Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi Malatya'da dini nikahlı çift, boğazları kesilmiş halde ölü bulundu Bolu, eksi 21,8 dereceyle bu gece Türkiye'nin en soğuk ili oldu Tutuklanan Savunma Sanayii Başkanlığı casusunun ifadesi ortaya çıktı