Düğün Hazırlığı Yapan Ebru Şallı'dan Evlilik Sözleşmesi Yorumu: Bana Bir Şey Gelmedi - Son Dakika

Düğün Hazırlığı Yapan Ebru Şallı'dan Evlilik Sözleşmesi Yorumu: Bana Bir Şey Gelmedi

04.10.2018 07:40

Ebru Şallı ile düğün hazırlığı yaptığı Uğur Akkuş Nişantaşı'nda görüntülendi. Muhabirlerin evlilik sözleşmesi soruna "Bilmiyorum bana bir şey gelmedi" cevabı verince Akkuş "Bunlar çok saçma şeyler" diyerek konuya son noktayı koydu.

Ebru Şallı, önceki gün nişanlısı Uğur Akkuş'la Nişantaşı'nda görüntülendi. Yakın zamanda düğün yapmaya hazırlanan ikiliden Ebru Şallı, evlilik sözleşmesi sorusuna "Bana daha bir şey gelmedi" diyerek cevap verdi.

"BANA EVLİLİK SÖZLEŞMESİ GELMEDİ"

Milliyet'in haberine göre Uğur Akkuş'la el ele görüntülenen Şallı, "Evlilik sözleşmesi yapacak mısınız?" sorusuna "Bilmiyorum, henüz bana bir şey gelmedi. Zaten aşkta sözleşme olmaz" cevabını verdi.

"BÜYÜK BİR DÜĞÜN DÜŞÜNMÜYORUZ"

Evlilik sözleşmesi konusu hakkında konuşan iş insanı Uğur Akkuş ise "Bunlar çok saçma şeyler. Ailelerimiz tanıştı. Büyük bir düğün hayal etmiyoruz" dedi. Model, kına gecesine dört kişinin taşıdığı tefour ile gelen ve eleştirilere maruz kalan İdil Fırat'ın hatırlatılması üzerine ise, "Ben ona çok yakıştırdım. Bize uzak gibi duruyor ama neden olmasın? Her an her şey olabilir"şeklinde konuştu.

İdil Fırat

"GELİNLİK GİYECEĞİM"

Evlilik tarihinin belli olmadığını söyleyen model, "Düğün olacak, gelinlik de giyeceğim" dedi.

Uğur Akkuş, Gonca Derin ile 11 yıllık evliliklerinde Ebru Şallı'yla sevgili olmuş. Daha sonrada çekişmeli bir süreç geçirerek boşanmışlardı.

Düğün Hazırlığı Yapan Ebru Şallı'dan Evlilik Sözleşmesi Yorumu: Bana Bir Şey Gelmedi

- Kaynak: Diğer

Son Dakika Magazin Düğün Hazırlığı Yapan Ebru Şallı'dan Evlilik Sözleşmesi Yorumu: Bana Bir Şey Gelmedi - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (12)
  • Lidya: Bu Zengin Ve paralı Erkekleri nereden bulluyor ve çarpıyor, çırpıyor hiçbirey olmamış gibi yoluna devam ediyor Hayret birşey. Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Arsenal'de zor günler geçiren Mesut'a takım arkadaşı Mustafi, destek verdi: Her zaman yanındayım Son dakika: Yükselişleri durdurulamıyor! Dolar ve euro rekor üstüne rekor kırıyor Kanada'nın silah ambargosu sonrası SİHA'lar için harekete mi geçildi? Bayraktar'dan dikkat çeken paylaşım Fenerbahçeli Emre Belözoğlu: En zorlandığımız tranfer, Mert Hakan oldu Fransa'daki bıçaklı saldırganların etkisiz hale getirildiği görüntüler ortaya çıktı Bu acıya yürek dayanmaz! Evde çıkan yangında kardeşler mahsur kaldı, 8 aylık bebek kurtarılamadı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hajiyev: Karabağ'ın sözde Savunma Bakanı Celal Harutyunyan cehenneme gönderildi Son Dakika! Fransa'da kilise yakınında bıçaklı saldırı: 3 kişi hayatını kaybetti, çok sayıda yaralı var