Vali yardımcısı evinden sokağa fırlayıp düğün sahipleri ile tartıştı - Son Dakika

Vali yardımcısı evinden sokağa fırlayıp düğün sahipleri ile tartıştı

Gaziantep'te geç saatlere kadar halayların çekildiği düğünün sahipleri ile vali yardımcısı arasında tartışma yaşandı. Yaşanan kısa süreli tartışmanın ardından düğün konvoyu dağıldı.

Gaziantep'te akşam geç saate kadar yüksek ses eşliğinde halay çeken düğün sahipleri ile kendilerini uyaran Vali Yardımcısı arasında tartışma yaşandı.

Gaziantep'te vali yardımcılarının da oturduğu sitede saat 22.00'da sona ermesi gereken düğün saat 23.30'a kadar devam edince site sakinleri yüksek sesten rahatsız oldu.

"ULAN" DİYE CEVAP VERDİLER

Sitede oturan Gaziantep Vali Yardımcısı düğün sahiplerini uyarınca 'ulan' diye karşılık aldı. Yaşanan kısa süreli tartışmanın ardından düğün konvoyu dağıldı.

UYARILAR DİKKATE ALINMIYOR

Son dönemlerde vaka sayısının hızla arttığı Gaziantep'te yetkililer uyarı üstüne uyarı yapıyor. Son olarak kentte alınan önlemleri açıklayan Vali Davut Gül, evlenen çiftin birinci derece yakınları hariç, 65 yaş üstü yaşlıların düğünlere gitmesinin yasaklandığını belirtmişti.

Vali yardımcısı evinden sokağa fırlayıp düğün sahipleri ile tartıştı

Haber Yayın Tarihi: 14.08.2020 23:22 - Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Vali yardımcısı evinden sokağa fırlayıp düğün sahipleri ile tartıştı - Son Dakika

YORUMLAR (29)
  • Aysel: Medeniyet derki, kimsenin kimseyi rahatsız etmeye hakkı yok. Senin gürültülü müzik ile eğlenerek beni rahatsız etmeye hiç hakkın yok. Sokak düğünleri yasaklanmalı. Cevap Yaz 4 1 Yayından Kaldır
  • Hakan: Keske vali olsam, ben her gun çekiyorum bu şeyi huzur kalmadi, dusuncesiz cahil bir topluluk var dünya kendi etraflarinda dönüyor sanıyorlar. Yasaklansin düğünler sacma bir det bence bosa para Cevap Yaz 5 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Trabzonlu fırıncı, hatalı basım 50 TL'yi 80 bin TL'den satışa çıkardı Kemal Kılıçdaroğlu'nun gençlik yıllarına ait bağlamalı fotoğrafı ortaya çıktı Her şey bir anda oldu! Çürüyen binanın balkonu yoldan geçenlerin üzerine düştü Karısını evde başka erkekle bulan koca, önce dehşet saçtı sonra boğazına bıçağı dayadı Yaptıkları defileyle fenomen olan inşaat işçilerine oyunculuk teklifleri yağıyor Güldür Güldür Show'un yeni sezon afişi yayınlandı Soyunma kabininde üstünü değiştiren kadının görüntülerini çeken şahıs gözaltına alındı Hastanede maskesiz ve eldivensiz koronavirüs testi yapan personele soruşturma