Düğünde çıkan kavga büyüdü! Gelin, tarafları ayıramayınca çekip gitti - Son Dakika

Düğünde çıkan kavga büyüdü! Gelin, tarafları ayıramayınca çekip gitti

06.12.2021 10:22

Esenyurt'ta yapılan bir düğünde, takı nedeniyle aileler arasında kavga çıktı. Düğün salonunda kalmayıp sokağa taşınan olayda gelin, kavga edenleri ayırmaya çalışırken ortalık birbirine girdi. Olayların büyümesiyle düğünü terk eden gelin, çevredeki vatandaşların cep telefonu kamerasına kaydedildi.

Olay, dün akşam saatlerinde Esenyurt Yeni Mahalle'de meydana geldi. İddialara göre, iki aile arasında düğünde takı sebebiyle tartışma başladı. Bir çözüme kavuşamayan tartışmanın hararetlenmesiyle taraflar birbirlerine saldırdı. Düğün salonundan sokağa taşan olayda ortalık savaş alanına dönerken, gelin kavgayı ayırmaya çalıştı.

Çevredeki vatandaşların durumu yetkililere haber vermesiyle olay yerine çok sayıda ambulans ve polis ekibi geldi. Duruma müdahale etmeye çalışan polisler, öfkeli kalabalığı durdurmakta güçlük çekti. Yaşanan o kavganın ardından ise gözyaşlarına hakim olamayan gelin, bir araçla olay yerinden uzaklaştı. O anlar ise çevredeki vatandaşların cep telefonu kameralarına saniye saniye yansıdı.

YORUMLAR
500

Son Dakika Güncel Düğünde çıkan kavga büyüdü! Gelin, tarafları ayıramayınca çekip gitti - Son Dakika


Advertisement