Son Dakika Haberleri: Duisburg Kitap Fuarı Esnafların da Yüzünü Güldürdü

Duisburg Kitap Fuarı Esnafların da Yüzünü Güldürdü

8 yıl önce

Almanya'nın Duisburg kentinde 23 Aralık'ta başlayan ve dün sona eren Duisburg Kitap Fuarı'nın yaklaşık yüz bin ziyaretçi ağırladığı belirtildi.

Duisburg Kitap Fuarı Esnafların da Yüzünü Güldürdü, System.String[]

Almanya'nın Duisburg kentinde 23 Aralık'ta başlayan ve dün sona eren Duisburg Kitap Fuarı'nın yaklaşık yüz bin ziyaretçi ağırladığı belirtilirken, kitap yayıncıların yanısıra yiyecek satan esnafların da yüzü güldü.


10. kez düzenlenen Duisburg Astec Kitap ve Kültür Fuarı'na, yaklaşık yüz bin ziyaretçinin geldiği belirtildi.


Bir hafta boyunca fuar salonuna akın eden ziyaretçiler, kitap standlarının yanısıra hediyelik eşya ve yemek stanlarına da büyük ilgi gösterdi. Fuar alanına tezgah kuran Gaziantep Baklavaları, Gümüşhane'nin köme ve pestili, Sivas tatlısı satan esnaflar hiç boş durmadı. Esnafların, satışlardan oldukça memnun kaldıkları gözlendi. Ünlü yemek ustası olarak bilinen Oktay Usta (Aymelek), fuarın son iki gününe damgasını vurdu. Kitaplarını imzalayan Oktay Usta, özellikle kadın ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 12:20 Kaynak: DHATalihsiz vatandaşın cansız bedeni "Ölüü" yazan duvarın önünde bulundu
Yaşar Büyükanıt, ölmeden önce verdiği son röportajda FETÖ'cü savcıyı affetmedi Özeleştiri yapan Kılıçdaroğlu'ndan "Başörtüsü" çıkışı: Bizi ne ilgilendirir