Duisburg Kitap Fuarı Esnafların da Yüzünü Güldürdü - Son Dakika

Duisburg Kitap Fuarı Esnafların da Yüzünü Güldürdü

02.01.2012 12:20
Duisburg Kitap Fuarı Esnafların da Yüzünü Güldürdü, System.String[]

Almanya'nın Duisburg kentinde 23 Aralık'ta başlayan ve dün sona eren Duisburg Kitap Fuarı'nın yaklaşık yüz bin ziyaretçi ağırladığı belirtildi.

Almanya'nın Duisburg kentinde 23 Aralık'ta başlayan ve dün sona eren Duisburg Kitap Fuarı'nın yaklaşık yüz bin ziyaretçi ağırladığı belirtilirken, kitap yayıncıların yanısıra yiyecek satan esnafların da yüzü güldü.

10. kez düzenlenen Duisburg Astec Kitap ve Kültür Fuarı'na, yaklaşık yüz bin ziyaretçinin geldiği belirtildi.

Bir hafta boyunca fuar salonuna akın eden ziyaretçiler, kitap standlarının yanısıra hediyelik eşya ve yemek stanlarına da büyük ilgi gösterdi. Fuar alanına tezgah kuran Gaziantep Baklavaları, Gümüşhane'nin köme ve pestili, Sivas tatlısı satan esnaflar hiç boş durmadı. Esnafların, satışlardan oldukça memnun kaldıkları gözlendi. Ünlü yemek ustası olarak bilinen Oktay Usta (Aymelek), fuarın son iki gününe damgasını vurdu. Kitaplarını imzalayan Oktay Usta, özellikle kadın ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

Duisburg Kitap Fuarı Esnafların da Yüzünü Güldürdü
Duisburg Kitap Fuarı Esnafların da Yüzünü Güldürdü
Duisburg Kitap Fuarı Esnafların da Yüzünü Güldürdü
Duisburg Kitap Fuarı Esnafların da Yüzünü Güldürdü

- Kaynak: DHA

Son Dakika Dünya Duisburg Kitap Fuarı Esnafların da Yüzünü Güldürdü - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Kamu çalışanlarının mesai saatleri 10.00-16.00 olarak belirlendi Juventus-Dinamo Kiev maçıyla Şampiyonlar Ligi'nde ilk kez bir kadın hakem düdük çalacak Sokak kısıtlamasında, 7 zorunlu hal dışında özel araçla şehirler arası seyahate izin verilmeyecek İngiliz şarkıcı Rita Ora'nın iç çamaşırsız pozu takipçilerinden tam not aldı Bir süredir ekranlardan uzak kalan Hülya Avşar, yeni projesiyle seyircilerin karşısına çıkıyor Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Türkiye'de birkaç milyon virüslü insan var, aramızda dolaşıyorlar Yüzde 10'u Katar Yatırım Otoritesi'ne satılan Borsa İstanbul'un satış bedeli netleşti Meteoroloji'den 10 il için sağanak yağış ve kar uyarısı