Dükkana giren otomobil ortalığı savaş alanına çevirdi - Son Dakika

Dükkana giren otomobil ortalığı savaş alanına çevirdi

2 ay önce

Kadıköy'de gece saatlerinde içerisinde sürücü dahil iki kişinin bulunduğu bir otomobil, kapalı olan bir lokantanın içine girdi. Kazada can kaybı veya yaralı olmazken, sürücü olay yerinden kaçtı. Dükkanda ise maddi hasar oldukça büyük.

Saat 04.00 sıralarında İstanbul'un Kadıköy ilçesi, Rasimpaşa Mahallesi, Orgeneral Şahap Gürler Caddesi'nde meydana gelen olayda, cadde üzerinde bulunan ve o saatte kapalı olan bir lokantaya aşırı hızlı olduğu iddia edilen 34 KV 1074 plakalı otomobil girdi. Sesi duyan çevredeki vatandaşlar olay yerine geldiğinde otomobilden iki kişinin çıktığını iddia ederken sürücü ortalıktan kayboldu. Polis ekipleri kazayla ilgili soruşturma başlatırken olay yerinden kaçan sürücüyü bulmak için çalışma başlatıldı.

KAZA SONRASI İTFAİYE EKİPLERİ HAREKETE GEÇTİ

Otomobilin altı katlı binanın altında bulunan lokantaya girdiğinin ihbarını alan itfaiye ekipleri olay yerine gelerek otomobil ve çevresini kontrol etti. Polis ekiplerinin güvenlik önlemini aldığı görülürken herhangi bir yaralı ihtimali için ambulans ekibi hazır bekletildi.

İŞ YERİ SAHİBİ ŞOKE OLDU

Olayın haber edilmesi üzerine dükkanına gelen lokanta sahibi Sedat Kılıç, "Kazayı, gece saat 04.00'de komşularım haber verdi, geldim olay yerine manzara bu. Sürücünün kaçtığını söylüyorlar ve dükkanda aşağı yukarı yüz bin lira zarar var" ifadelerini kullandı.

Dükkana giren otomobil ortalığı savaş alanına çevirdi
Haber Yayın Tarihi: 08.12.2019 09:15 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Son Dakika

Zahide Yetiş'in konuğuna yönelttiği cinsel ilişki sorusu programa damga vurdu
13 yaşındaki kız çocuğu, 10 yaşındaki çocuktan hamile kaldı! Doktor ihbar etti, gerçek ortaya çıktı Kabızlık sorununu 'yılanla' çözmek istedi, gerçek röntgende ortaya çıktı! Doktorlar bile şoke oldu

Son Dakika Haberleri