"Dumlupınar ilçemizi tarihte hak ettiği şekilde tanıtmaya devam edeceğiz" - Son Dakika

"Dumlupınar ilçemizi tarihte hak ettiği şekilde tanıtmaya devam edeceğiz"

02.11.2019 09:35

Kütahya'nın Altıntaş Kaymakamı Mustafa Sait Arcaklıoğlu ve Dumlupınar protokolü görevine yeni atanan Afyonkarahisar Doğa Koruma ve Milli Parklar Bölge Müdürü Şahin Çılgın'a 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.

Kütahya'nın Altıntaş Kaymakamı Mustafa Sait Arcaklıoğlu ve Dumlupınar protokolü görevine yeni atanan Afyonkarahisar Doğa Koruma ve Milli Parklar Bölge Müdürü Şahin Çılgın'a 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.

Ziyarete, Dumlupınar Kaymakamı Abdulkerem Abbasoğlu, Altıntaş Kaymakamı Mustafa Sait Arcaklıoğlu, Dumlupınar Belediye Başkanı Şemsettin Akağaç, Dumlupınar AK Parti İlçe Başkanı Ali Bursa katıldı.

Dumlupınar Belediye Başkanı Şemsettin Akağaç, yaptığı açıklamada, "Görüşmede Başkomutan Tarihi Milli Parkı Gelişim Projesi ve Tanıtım Faaliyetleri kapsamında bölgemizde gerçekleştirilen ve devam eden projeler hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Projelerin aralıksız devam etmesi, kuruluşun ve kurtuluşun toprakları olan Dumlupınar ilçesini ve Zafertepeçalköy'ü tüm dünyaya, tarihte hak ettiği şekilde tanıtmak için çalışmalara devam etme kararı alındı" dedi.

Görüşmenin sonunda Kaymakam Abbasoğlu ve Dumlupınar Belediye Başkanı Şemsettin Akağaç, Müdür Çılgın'a yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulundular ve Dumlupınar'ın sembollerinden olan Şehit Baba-Oğul anıtının da yer aldığı bir plaket sundular. - KÜTAHYA

 Dumlupınar ilçemizi tarihte hak ettiği şekilde tanıtmaya devam edeceğiz

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yaşam 'Dumlupınar ilçemizi tarihte hak ettiği şekilde tanıtmaya devam edeceğiz' - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Beşiktaş'a döneceği konuşulan Tosic, Guangzhou ile yollarını ayırdı Günlerdir kayıp olarak aranan sosyal medya fenomeni Alexis Sharkey, çırılçıplak halde ölü bulundu Oyuncu Melis Birkan'ın yeni mesleği şaşırttı! Hobisi işi oldu ABD Hastalıkları Kontrol ve Önleme Merkezi, karantina süresini 7 ila 10 gün olarak güncelledi Başakşehir'den müthiş geri dönüş! Yıldız futbolcu efsane golle hat trick yaptı Yağmur Aşık'ın Emre Aşık için tuttuğu iddia edilen kiralık katil: Benden hamile kaldı İran'ın "nükleer faaliyetlerini hızlandıracak" yasa tasarısı hükümetin itirazlarına rağmen onaylandı Saadet Partisi'nden asgari ücret zammı önerisi: Hedef 8 bin 85 lira olmalı