Dün akşam Ankara'da konser veren Taner Ölmez, halay performansıyla herkesi mest etti - Son Dakika

Dün akşam Ankara'da konser veren Taner Ölmez, halay performansıyla herkesi mest etti

9 gün önce

Mucize Doktor dizisinin başrol oyuncusu Taner Ölmez, dün akşam Barabar adını verdikleri müzik grubuyla Ankara'da konser verdi. Hayranlarının coşkusuyla kendinden geçen Ölmez, halay çekip kurtlarını döktü.

FOX TV ekranlarında yayınlanan ve ilk bölümden itibaren muhteşem yeteneğiyle herkesi kendine hayran bırakan Taner Ölmez, içinde kendisinin de yer aldığı Barabar Grup ile dün akşam Ankara'da konser verdi. Ölmez'in konserdeki eğlenceli anları sosyal medyada da gündem oldu.

RİNGO RİNGO ŞİŞELERİ SÖYLEDİ

Oyunculuktaki başarısının yanı sıra bir müzik grubunda yer alan ve şarkılar söyleyen Taner Ölmez, dün akşam Ankara'da sevenleriyle buluştu. Konserde 'Ringo Ringo Şİşeler' gibi çeşitli şarkılar söyleyen Ölmez, halay performansıyla da hayranlarından tam not aldı.

DANSLARIYLA HAYRAN BIRAKTI

Mucize Doktor dizisinde savant hastası olan bir cerrahi asistanı oynayan Taner Ölmez, konserindeki performansıyla herkesi şaşkına çevirdi. Aslen Tuncelili olan yakışıklı oyuncu, danslarıyla kendisini dinlemeye gelenlere unutulmaz bir akşam yaşattı.

Dün akşam Ankara'da konser veren Taner Ölmez, halay performansıyla herkesi mest etti
Haber Yayın Tarihi: 03.12.2019 02:51 

YORUMLAR (9)


Son Dakika

Ankara'nın vergi rekortmenleri belli oldu! İlk sırada Rahmi Koç yer aldı
Ömer Öcalan, Meclis kürsüsünden böyle seslendi: İstanbul ve Ankara'ya kayyum atayamayacaklar Mert'in ölümüne neden olan o parça otopsiyle çıkarıldı Gökçek, "masör" iddialarına cevap verdi: İftirayı atanı biliyorum