Dün akşam evlenen Ebru Şallı'nın tektaşının büyüklüğü herkesi şaşkına çevirdi - Son Dakika

Dün akşam evlenen Ebru Şallı'nın tektaşının büyüklüğü herkesi şaşkına çevirdi

27.09.2019 09:28

Eski manken Ebru Şallı, dün akşam iki yıldır birlikte olduğu Uğur Akkuş ile nikah masasına oturdu. Şallı'nın parmağındaki büyük tektaşı ise herkesin dikkatini çekti.

Sunucu ve eski manken Ebru Şallı iki yıldır birlikte olduğu Uğur Akkuş dün gece Çırağan Sarayı'nda, evlendi. 50 kişinin katıldığı düğünde dikkati çeken ise Ebru Şallı'nın parmağındaki yüzük oldu.

50 KİŞİLİK DÜĞÜNLE EVLENDİ

Ebru Şallı Cengiz Abazoğlu'nun özel tasarım olarak hazırladığı gelinlik giyerken Uğur Akkuş'un damatlığı Tom Ford'dan özel dikildi. Şallı, sosyal medya hesabı üzerinden düğüne dair fotoğraflar paylaşarak takipçilerini mutlu etti.

TEKTAŞI DİKKAT ÇEKTİ

Sade bir törenle dünya evine giren Ebru Şallı'nın düğün fotoğraflarında en dikkat çeken ayrıntı ise parmağındaki tektaş yüzük oldu. Şallı'nın yüzüğünün değeri ise henüz bilinmiyor.

Dün akşam evlenen Ebru Şallı'nın tektaşının büyüklüğü herkesi şaşkına çevirdi

Son Dakika Magazin Dün akşam evlenen Ebru Şallı'nın tektaşının büyüklüğü herkesi şaşkına çevirdi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (50)
  • Reis67 serinsular : Sadece zenginlik var dye ve zengin olarak ölecek ler diye inceden bir kıskanma olmasın :)) elinizden gelse öldüreceksiniz kadını bizi ilgilendirmez alıcı çıkmış sonuçta varlık görmüş insana göre hiçbir şey görmemiş insan daha tehlikelidir varlıklı insandan zarar gelmez Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Esra-Ceyda Ersoy'a sevgililerinden dudak uçuklatan hediyeler! Satıp ev alacaklar Sokak ortasında silahlı saldırıya uğramıştı! Arkasından casusluk şüphesi çıktı Bir garip olay! Hırsızlara karşı iş yerinin önüne bağladığı köpeği çalındı Barış Sitesi'nin yapımında çalışan inşaat işçisi: İlk depremde yıkılacağını biliyorduk 65 saat sonra enkazdan kurtarılan Elif'in depremin simgesi olan karesini fırsata dönüştürdüler! Tepkiler çığ gibi PKK'nın füzeli hain saldırısında şehit sayısı 3'e yükseldi İzmir'deki depremle ilgili gözaltına alınan müteahhitlerin ifadesi ortaya çıktı: Biz o zamanın şartlarına göre inşaatı yaptık Başkanlık seçimlerinde sona gelindi! Trump ve Biden'ın başkan olabilmesi için olası senaryolar netleşti