Son Dakika Haberleri: Dün Cezaevinden Çıktı Bugün 11 İş Yerini Soydu! Kasaptan Girdi, Balıkçıdan Çıktı

Dün Cezaevinden Çıktı Bugün 11 İş Yerini Soydu! Kasaptan Girdi, Balıkçıdan Çıktı

2 ay önce

Antalya'da uslanmaz hırsız bir gecede 11 iş yerine girdi. Dün cezaevinden çıkan ve aynı gece hırsızlık yapan şahsın görüntüleri, saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı.

Hırsızlık suçundan tutuklu bulunan ve dün cezaevinden çıktığı öğrenilen 17 yaşındaki U.K. aynı gecede 11 iş yerini soydu. Hırsızın dükkanlara girerek yaptığı soygun, saniye saniye kameralara kaydedildi.

Edinilen bilgilere göre olay, saat 02.00 sıralarında manavlar çarşısında meydana geldi. Sabah iş yerini açan iş yeri sahipleri ve çalışanları çok geç olmadan soyulduklarını anladı. Hırsızlık ihbarıyla iş yerlerinde bulunan güvenlik kameralarını inceledi. Hırsızın, hırsızlık suçunda tutuklu bulunan ve dün cezaevinden çıktığı öğrenilen 17 yaşındaki U.K. olduğu çok geçmeden anlaşıldı.

KASAPTAN GİRDİ BALIKÇIDAN ÇIKTI

Güvenlik kamerasında bir kasaba çatıdan giren şahıs, et dolabının arkasına saklanıp çömelerek paraka kasasına yöneliyor. Para kasasını açan şahıs, aldığı bir poşetin içine paraları doldurup geldiği yoldan çıkıyor.

Güvenlik kameralarına yansıyan bir diğer görüntüde de hırsız balıkçı önünde keşif yapıyor. Araba ışıklarını fark edince masaların arasına saklanan hırsız daha sonra iş yeri önünde dekor amaçlı bulunan testinin üzerine basıp, can simidine tırmanarak çatıya çıkıyor. Çatıdan iş yerine giren hırsız, kasada bulanan paraları ve bahşiş kutusunu alarak kayıplara karışıyor.

PARALARI VE BAHŞİŞİ KUTUSUNU ÇALMIŞ

Sabah iş yerine geldiğinde soyulduğunu anlayan kasap Metin Özgün, hırsızın üst kattan içeri girdiğini ve kasaya yönelerek bozuk paraları aldığını söyledi. Özgün, hırsızlık anının kameraya yansıdığını ve hırsızın kimliğinin tespit edildiğini belirtti.

Balıkçı Ali Özçelik ise, "Hırsız üst kattan girip buraya gelmiş. Kasada bulunan paraları ve bahşiş kutusunu almış. Söylediklerine göre daha dün hırsızlıktan cezaevinden çıkmış, bu gece de manavlar çarşısındaki 10-15 esnafın iş yerine girmiş" dedi.

Balıkçı Ali Özçelik
Dün Cezaevinden Çıktı Bugün 11 İş Yerini Soydu! Kasaptan Girdi, Balıkçıdan Çıktı
Haber Yayın Tarihi : 24.05.2019 03:31 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Yüzerken kayalıkların arasında buldu, yerinden çıkarınca gözlerine inanamadı 10 milyon liralık vurgun! Üç çocuğu ve eşini bıraktı, Azeri sevgilisiyle yurt dışına kaçtı Okçular Vakfı kapatılıyor iddiasına yalanlama