Dündar Batman Heyetini Ağırladı - Son Dakika

Dündar Batman Heyetini Ağırladı

06.12.2016 12:29
Dündar Batman Heyetini Ağırladı, System.String[]

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, "Gönül Köprüsü" projesi çerçevesinde geçen haziran ayında ziyaret ettiği Batman’dan gelen heyeti ağırladı.

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, "Gönül Köprüsü" projesi çerçevesinde geçen haziran ayında ziyaret ettiği Batman'dan gelen heyeti ağırladı.

Türkiye'nin batısı ve doğusu arasında yer alan şehirlerarasında ilişkilerin güçlenmesi maksadıyla AK Parti Genel Merkezi tarafından başlatılan 'Gönül Köprüsü' projesi, Osmangazi Belediyesi ile Batman'ın Kozluk Belediyesi'ni bir kez daha bir araya getirdi. Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar'ın geçen haziran ayında yaptığı ziyaretin ardından Batman heyeti de Başkan Dündar'a iade-i ziyarette bulundu. Batman Vali Yardımcısı ve aynı zamanda Belediye Başkanı Şevket Ertuğrul Aksoy, Kozluk Belediye Başkanı Mehmet Veysi Işık, Hasankeyf Belediye Başkanı Abdulvahap Kusen ile AK Parti İl Başkanı Diyaettin Uçar ve AK Parti ilçe başkanlarını makamında ağırlayan Başkan Mustafa Dündar, karşılıklı yapılan ziyaretlerle 'Gönül Köprüsü'nün daha da güçlendiğini ifade etti.

Dündar, "Batman'a geldiğimiz de gördük ki halk terörden dolayı çok sıkıntılar yaşamış ve 7'den 70'e herkes terörün bitmesi için mücadele veriyor. Yaptığımız ziyaret ile Batman ile güzel bir gönül köprüsü kurduk. Şimdi sizlerin yaptığı ziyaret ile de bu köprüyü daha da güçlendirdik. İnşallah kurduğumuz bu bağ her zaman devam eder. Herkese de örnek olur. Karşılıklı ilişkileri sürdürerek bizleri kimsenin bölemeyeceğini herkese gösteririz" dedi. - BURSA

Dündar Batman Heyetini Ağırladı
Dündar Batman Heyetini Ağırladı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Dündar Batman Heyetini Ağırladı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Fransa Ulusal Meclisi, Azerbaycan toprağı olan Dağlık Karabağ'ı devlet olarak tanıdı Dinamo Kiev maçında sakatlanan Merih Demiral Torino derbisinde oynayamayacak Andy-Ar'ın anketine göre, vatandaşların yüzde 51'i koronavirüs aşısına güvenmiyor Koronavirüste bilanço ağırlaşıyor: Bir günde 5 doktor hayatını kaybetti Vaka sayısı yüzde 100 artan Samsun'da tedbirler sıklaştı! Emniyet ve jandarma ev ev denetim yapacak Bilim Kurulu Üyesi Özlü, yeni korona tedbirlerinin işaretini verdi: Yılbaşında 4 günlük sokak kısıtlaması yapılabilir Karadeniz'de ağlara takılan 8 kilogramlık levrek 1.040 liradan satışa sunuldu Baba ve 2 oğlu, 10 gün içerisinde koronavirüsten hayatını kaybetti