Dünya Basın Mensupları Derneği 2017'nin 'En'lerini Ödüllendirdi - Son Dakika

Dünya Basın Mensupları Derneği 2017'nin 'En'lerini Ödüllendirdi

3 yıl önce

DBMD 7. kuruluş yıl dönümünü Çırağan Sarayı'nda düzenlediği "Başarıda Yılın 'En'leri Ödül Töreni"yle taçlandırdı.

Dünya Basın Mensupları Derneği 2017'nin 'En'lerini Ödüllendirdi, System.String[]


Medya, iş ve bürokrasi dünyasının önemli isimleri ödül töreninde buluştu.

"BASIN MENSUPLARI ARASINDAKİ İLETİŞİMİ GÜÇLENDİRİYORUZ"

Kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı ödül töreninde açılış konuşmasını yapan DBMD Genel Başkanı Muzaffer Tunç, basın mensupları arasında iletişim ağını güçlendirirken, uluslararası habercilik standartlarının tüm sektörde hakim olması için de çalışmalar yürüttüklerini vurguladı.

Türkiye'de 150 yıllık geçmişe sahip gazeteciliğin teknolojik dönüşümünü sağlamakta güçlü olduğunu hatırlatan Tunç, medyadaki bu dönüşümün çalışanlara yönelmediğini gözlemlediklerini belirtti.

İstanbul'un iş ve bürokrasi dünyasından önemli temsilcilerinin de katıldığı törende Türk Kızılayı Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, Sebahattin Zaim Ünineversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bulut, Büyük Azerbaycan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Av. Vugar Kasımlı ve Bezmialem Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Rümeyza Kazancıoğlu ödüle layık bulundu.
Dünya Basın Mensupları Derneği'nin medya ödüllerini ise NTV programcısı Oğuz Haksever, ATV sunucusu Müge Anlı, Star Gazetesi genel yayın yönetmeni Nuh Albayrak, Anadolu Ajansı, Türkiye Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İsmail Kapan, dış politika yorumcusu Nevzat Çiçek ve Habertürk Gazetesi Köşe Yazarı Mehmet Atalay, Dünya Bülteni Kültür Sanat Editörü İbrahim Ethem Gören paylaştı.

OĞUZ HAKSEVER: HABERCİLİK BASIN İLKELERİYLE YAPILIYORSA GERİSİ TEFERRUATTIR

Ünlü sunucu Müge Anlı, 2017'nin enleri ödülünü meslektaşlarının elinden alıyor olmasının kendisi için geceye ve ödüle daha bir anlam kattığını ifade ettiği programda gazeteci Oğuz Haksever'in ''Sonucu arkadaş ''Mevzu bahis vatansa gerisi teferruattır'' dedi, ben de diyorum ki gazetecilik ve dolayısıyla habercilik basın ilkeleri ile yapılıyorsa gerisi teferruattır'' şeklindeki sözleri katılımcılardan alkış aldı.

Habertürk'te yayınlanan Enine Boyuna programıyla tartışma programı ödülünü alan Ece Üner ise ödülünü Malatya Pötürge Belediye Başkanı'ndan aldı. Kendisi gibi televizyoncu eşinin Pötürgeli olduğunu hatırlatan Ece Üner, "Bu ödüle kayınvalidem çok sevinecek. Çünkü onun memleketinin belediye başkanından ödül almak çok anlamlı oldu" dedi.

Dünya Basın Mensupları Derneği Genel Başkanı Muzaffer Tunç'un önümüzdeki yıllarda da başarılı çalışmaları ilgiyle takip etmeye ve ödüllendirmeye devam edecekleri bilgisini paylaştı.

Haber Yayın Tarihi: 03.01.2018 01:56 Kaynak: BültenlerSon Dakika

Görev başındaki polis, emniyetin tuvaletinde sevgilisiyle uygunsuz halde basıldı
Fast food zinciri KFC, erotik reklam için özür diledi Didem Soydan'dan "Seninle cinsel ilişkiye girmeden ölmek istemiyorum" diyen takipçisine cevap

Son Dakika Haberleri