Dünya bu görüntüyü konuşuyor! Polis korona tedbirlerine uymayan genci parkta otomobille kovaladı - Son Dakika

Dünya bu görüntüyü konuşuyor! Polis korona tedbirlerine uymayan genci parkta otomobille kovaladı

05.03.2021 11:59

Dünya koronavirüs salgınıyla mücadeleye devam ediyor. Almanya'nın Hamburg kentinde polisin, maske uyarılarına kulak asmayan 17 yaşındaki bir genci otomobille kovaladığı görüntüler gündem yarattı.

Almanya'da 28 Mart'a kadar uygulanacak olan koronavirüs kısıtlamalarında önümüzdeki hafta itibari ile çok kademeli bir açılım sürecine gidilecek.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM YARATTI

Ancak sürece hızlı giriş yapan gençler daha şimdiden parklarda maskesiz ve kalabalıklar halinde zaman geçiriyor. Hamburg kentinde parkta maskesiz şekilde dolanan gençlere polis ekipleri devamlı uyarılarda bulunurken, uyarılara kulak asmayan 17 yaşındaki bir gencin polis otomobili tarafından kovalanmasına ilişkin görüntüler sosyal medyada gündem yarattı.

POLİS KOVALADI, 17 YAŞINDAKİ GENÇ KAÇTI

Almanya'nın Hamburg kentindeki bir parkta çekildiği belirtilen görüntüde, koronavirüs tedbirlerine uymayan gencin polis tarafından araçla kovalandığı görülüyor.

Dünya bu görüntüyü konuşuyor! Polis korona tedbirlerine uymayan genci parkta otomobille kovaladı

Son Dakika Dünya Dünya bu görüntüyü konuşuyor! Polis korona tedbirlerine uymayan genci parkta otomobille kovaladı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (3)

Son Dakika

Kraliyet Prens Philip'i son yolculuğuna uğurluyor! İşte törenden dikkat çeken detaylar Kraliyet Prens Philip'i son yolculuğuna uğurluyor! İşte törenden dikkat çeken detaylar Takipçilerini ti'ye alan Farah Zeynep Abdullah'a tepki yağdı Takipçilerini ti'ye alan Farah Zeynep Abdullah'a tepki yağdı 17 gündür kayıp olan hemşirenin cansız bedeni ağaca asılı halde bulundu 17 gündür kayıp olan hemşirenin cansız bedeni ağaca asılı halde bulundu Rodallega'nın akıl almaz golünü rakip hoca Yılmaz Vural bile hayranlıkla izledi Rodallega'nın akıl almaz golünü rakip hoca Yılmaz Vural bile hayranlıkla izledi Ünlü olması da onu kurtaramadı! HES kodu olmadan alışveriş merkezine girmeye çalışan Merve Boluğur içeri alınmadı Ünlü olması da onu kurtaramadı! HES kodu olmadan alışveriş merkezine girmeye çalışan Merve Boluğur içeri alınmadı Ebru Gündeş'in eşi Reza Zarrab'la yasak aşk yaşadığı söylenen Hadise'den ilk açıklama: Hesabını soracağım Ebru Gündeş'in eşi Reza Zarrab'la yasak aşk yaşadığı söylenen Hadise'den ilk açıklama: Hesabını soracağım Tuğba Erçakar'ı darbeden eski sevgilinin savunması ortaya çıktı! Ceza almamak için hastalığını bahane etti Tuğba Erçakar'ı darbeden eski sevgilinin savunması ortaya çıktı! Ceza almamak için hastalığını bahane etti Genç oyuncu Aygün Aydın, Hakan Sabancı ile olan yazışmalarını ifşa etti Genç oyuncu Aygün Aydın, Hakan Sabancı ile olan yazışmalarını ifşa etti