Dünya Çevre Günü'nde plajda çöp topladılar - Son Dakika

Dünya Çevre Günü'nde plajda çöp topladılar

05.06.2021 21:23

Dünya Çevre Günü'nde plajda çöp topladılar Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde Dünya Çevre Günü çeşitli etkinlikleri kapsamında İYİ Parti İlçe Teşkilatı plajda çöp toplama çalışması yaptı.

Dünya Çevre Günü'nde plajda çöp topladılar

BALIKESİR - Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde Dünya Çevre Günü çeşitli etkinlikleri kapsamında İYİ Parti İlçe Teşkilatı plajda çöp toplama çalışması yaptı.

İskelede İnciraltı Plajı'nda düzenlenen etkinliğe İYİ Parti İl Başkanı Özlem Ural, Başkan Yardımcısı Fatih Dönmez ve İlçe Başkanı Erdoğan Kahya ile partili vatandaşlar katıldı. İskele İnciraltı Plajında bir araya gelen grup plajdaki çöpleri toplarken, parti üyesi Sedat Yılmaz da denize daldı. Sahil boyunca temizlik yapan İYİ Parti Teşkilatı yetkilileri yaptıkları açıklamalarda çevrenin önemine değindi. Gençlere temiz bir çevre bırakılmasının önemi anlatılırken, etkinliklerin devam edeceği açıklandı. Etkinlik sırasında denize dalan Sedat Yılmaz, "Bugün Dünya Çevre Gününde vatandaşların dikkatini çekmek için burada toplandık. Plajda sembolik temizlik yapıyoruz. Ben 6 yıldan beri bu plajda dalıyorum. Denizden çocuk bezinden, şapkaya ve takma dişe kadar her şey çıkıyor. İnşallah, dikkati çekeriz de bundan böyle denizde olmaması gerekenleri bulmayız" dedi.

Tülay Uluçınar da, "Halkımızın dikkatini çekmek için buraya geldik. Sahilde temizlik yaptık. Katılanlara teşekkür ediyor ve herkesi duyarlı olmaya çağırıyorum" dedi.

İYİ Parti Balıkesir İl Başkanı Özlem Ural ise, "Bugün Dünya Çevre Günü nedeniyle halkımızın dikkatini çekmek için buraya geldik. İYİ Parti Genel Mmerkezi olarak bütün sahillerde bu etkinliği yapıyoruz. Kampanyaya tüm il ve ilçe teşkilatları destek olmaktadır. Gerçekten çok kıymetli bir uygulama. Biz emanet aldığımız bu evreyi gençlerimize iyi bir şekilde bırakmak için çalışmalıyız. Keşke 5 Haziran Dünya Çevre Günü bir kutlama günü olsaydı. Sürekli bu mücadelenin içinde kalacağız. Gelecek nesillerimiz, hem insan sağlığına hem de çevreye dikkat edecekler. 5 Haziran Dünya Çevre Günü kutlu olsun" dedi.

Dünya Çevre Günü'nde plajda çöp topladılar
Dünya Çevre Günü'nde plajda çöp topladılar
Dünya Çevre Günü'nde plajda çöp topladılar
Dünya Çevre Günü'nde plajda çöp topladılar

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Dünya Çevre Günü'nde plajda çöp topladılar - Son Dakika


Son Dakika

Tartıştığı sevgilisine kiralık aracın içinde kurşun yağdırdı 08:58 Tartıştığı sevgilisine kiralık aracın içinde kurşun yağdırdı İstanbul'da motokuryenin daha fazla para kazanma hırsı trafikte kazaya davetiye çıkarıyor 08:52 İstanbul'da motokuryenin daha fazla para kazanma hırsı trafikte kazaya davetiye çıkarıyor Fiziksel değişimiyle olay olan Miray Daner, estetik iddialarını reddetti 00:21 Fiziksel değişimiyle olay olan Miray Daner, estetik iddialarını reddetti
İç çamaşırlarıyla objektif karşısına geçen Adriana Lima'nın pozları ortalığı salladı 22:59 İç çamaşırlarıyla objektif karşısına geçen Adriana Lima'nın pozları ortalığı salladı Erdoğan-Putin görüşmesi öncesi Lavrov'dan Türkiye'ye İdlib eleştirisi: Biraz yavaş ilerliyor 22:11 Erdoğan-Putin görüşmesi öncesi Lavrov'dan Türkiye'ye İdlib eleştirisi: Biraz yavaş ilerliyor ABD'li oyuncu Bella Thorne, panseksüel olduğunu açıkladı 18:54 ABD'li oyuncu Bella Thorne, panseksüel olduğunu açıkladı
Canlı canlı gömülen bebek olayının altından yasak aşk çıktı: Bebekten kurtulmak için annemle bu planı yaptık 16:18 Canlı canlı gömülen bebek olayının altından yasak aşk çıktı: Bebekten kurtulmak için annemle bu planı yaptık Sınırları zorlayan Aynur Aydın, 15:48 Sınırları zorlayan Aynur Aydın, "Aşk" mesajlı iç çamaşırıyla poz verdi
Advertisement