Dünya Devi Hermes, Taksim 360'ı Ziyaret Etti - Son Dakika

Dünya Devi Hermes, Taksim 360'ı Ziyaret Etti

2 yıl önce

Dünya devi Hermes, Taksim 360'ı ziyaret ettiİSTANBUL, (DHA)- DÜNYANIN en önemli lüks giyim markalarından Hermès'in sahiplerinden Xavier Hermes, Çalık Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Taksim 360 projesini gezdi.

Dünya Devi Hermes, Taksim 360'ı Ziyaret Etti, System.String[]

Dünya devi Hermes, Taksim 360'ı ziyaret etti


İSTANBUL, (DHA)- DÜNYANIN en önemli lüks giyim markalarından Hermès'in sahiplerinden Xavier Hermes, Çalık Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Taksim 360 projesini gezdi.


Projenin satış ofisinde incelemeler yapan Xavier Hermes, burada Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ile bir araya geldi. Kentsel yenileme çalışmalarını yerinde gören Hermes, yatırım fırsatlarını da inceledi. Başkan Demircan, Xavier Hermes'e Beyoğlu'nun önemini, kentsel dönüşüm projelerinde gelinen noktayı ve belediyenin etkinliklerini anlattı.


MİMARLARIMIZ YERLİ ANCAK ULUSLARASI ÖLÇEKTE


Beyoğlu Tarlabaşı'nda yapımı devam eden Taksim 360 projesini, yerli ama uluslararası mimarların gerçekleştirdiğini belirten Demircan, "Bu alandan beklentimiz çok fazla, çünkü binalar hem eski hem modern görünüm ihtiyacını mükemmel bir şekilde yansıtıyor. Altında altyapısı, otoparkları var. İnsanların istediği iki şey hem tarihi solumak hem de konfor. Bu ikisini veren bir nokta olarak turistlerin uğrak noktası olacağını biliyoruz. Meşhur markaların gelmesini de arzu ediyoruz" dedi.


(FOTOĞRAFLI-GÖRÜNTÜLÜ)


(Tür: İstanbul)

Dünya Devi Hermes, Taksim 360'ı Ziyaret Etti

Haber Yayın Tarihi: 05.04.2018 05:37 Kaynak: DHASon Dakika

Kahramanmaraşlı esnaf 50 lirayı, 50 bin liraya satışa çıkardı
Kanser sebebiyle ölen hastane çalışanı kadının cenazesi 8 yıl sonra toprağa verildi Valinin davranışına CHP'li vekilden övgü: Bize böyle valiler lazım