Kolombiya'da Dünya Kahve Günü - Son Dakika

Kolombiya'da Dünya Kahve Günü

30.09.2022 20:11

Dünya Kahve Günü kapsamında Kolombiya'nın Macheta kentindeki dağların ortasında, deniz seviyesinden 1950 metre yükseklikte kahve yetiştiriciliği yapan Fabio Sanchez'in kahve ağaçları, hasat ve üretim süreçleri görüntülendi.

Dünya Kahve Günü kapsamında Kolombiya'nın Macheta kentindeki dağların ortasında, deniz seviyesinden 1950 metre yükseklikte kahve yetiştiriciliği yapan Fabio Sanchez'in kahve ağaçları, hasat ve üretim süreçleri görüntülendi. Kahve üretiminde önemli bir paya sahip ülke, tüm dünyaya ürünlerini ulaştırıyor.

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Kolombiya'da Kovid-19'dan son bir haftada 14 kişi öldü Kolombiya'da Kovid-19'dan son bir haftada 14 kişi öldü Meksika Devlet Başkanı Lopez Obrador, Kolombiya Cumhurbaşkanı Petro'yu ağırladı Meksika Devlet Başkanı Lopez Obrador, Kolombiya Cumhurbaşkanı Petro'yu ağırladı Kolombiya ve isyancı örgüt ELN barış görüşmelerine ABD dahil 7 ülkeyi davet etti Kolombiya ve isyancı örgüt ELN barış görüşmelerine ABD dahil 7 ülkeyi davet etti

Son Dakika Güncel Kolombiya'da Dünya Kahve Günü - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement