Dünya Markalarının Gözü Capacity'de - Son Dakika

Dünya Markalarının Gözü Capacity'de

27.11.2012 11:58
Dünya Markalarının Gözü Capacity'de, System.String[]

Capacity'de mağaza açmak için dünyaca ünlü markalar sıra bekliyor.

Özgün mimarisi, güçlü marka karması, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve fark yaratan çizgisiyle beş yıldır Bakırköy'ün en gözde alışveriş merkezi olan Capacity'de mağaza açmak için dünyaca ünlü markalar sıra bekliyor.

Çok sayıda seçkin marka ile ziyaretçilerine kaliteli ve güvenli bir atmosferde hizmet verdiklerini ifade eden Capacity Genel Müdürü Özcan Ekşib, "Bugün Capacity çatısı altında 204 mağazamız bulunuyor. Bu markaların her biri kendi alanında öncü ve tanınmış markalar. Biz de Capacity olarak bünyemizdeki markalarla AVM sektöründe çok güçlü bir markayız. En hassas olduğumuz konu ziyaretçilerimize beklentilerinin üzerinde bir hizmet sunabilmek. Capacity'de yer alan markaların kurumsallıkları, AR-GE yönetimleri, vitrin düzenlemeleri, ürün karmaları, fiyat politikaları ve sunuşları bizim için önem taşıyor. Markalaşma sürecinde mağazalar belirleyici rol oynuyor.

Geldiğimiz noktada bugün Capacity'de yer almak isteyen ve başvuruda bulunan çok sayıda dünya markası var. Victoria Secret, Burberry, H&M, Cartier, Nautica, New Balance, Divarese, LTB, Lee Cooper bunlardan sadece birkaçı. Son dönemde Yargıcı, Gant, Forever New, Gratis, Yves Rocher, Puma, Swarovski, Campanola gibi değerli markaları bünyemize kattık. Ziyaretçilerimizi kalite ve güvenli bir alışveriş ortamında sevdikleri markalarla en kısa zamanda buluşturmayı hedefliyoruz" açıklamasında bulundu.

Türkiye Nüfusunun 1,5 Katı Ziyaretçi

Özcan Ekşib ayrıca, "Capacity'nin beş yılda yaklaşık 100 milyon kişi tarafından ziyaret edildiğini, Türkiye nüfusunun 1,5 katı olan bu ziyaretçi sayısının gurur verici olduğunu ifade etti.

2012 yılı süresince tespitlerine göre yaklaşık 500.000 turist ağırladıklarını, her sene bu rakamın artışı ile birlikte 2013 yılında toplam ziyaretçi sayılarını %15 oranında arttırmayı hedeflediklerini belirten Ekşib, iyi bir yönetimle AVM'ye değerli ve lokasyona uygun markaların kazandırılabileceğini, böylelikle mevcut marka gücünün de korunacağını belirtti. Marka gücünün alışverişte en belirleyici unsur olduğunu, doğru ve güçlü marka seçeneklerinin ziyaretçilerin tercihlerini etkilediğini, AVM'ye gelen ziyaretçilerin doğru işletme becerisiyle tekrar gelmeleri sağlanarak müşteri sadakati yaratılabileceğini de sözlerine ekledi."

Dünya Markalarının Gözü Capacity'de

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Dünya Markalarının Gözü Capacity'de - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisi'ni geri çağırdı Milli Savunma Bakanlığı, ABD'nin S-400'lerle ilgili sığındığı tek bahaneyi çürüttü: NATO sistemine entegre edilmeyecek Oyunu kullanan ABD Başkanı'ndan ilginç sözler: Trump adında bir adama oy verdim Uçuruma yuvarlanan otomobil hurdaya döndü! Feci kazada anne ve kızı yaşamını yitirdi Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek Sağlık Bakanlığı'nın korona raporunda İstanbul ile birlikte alarm veren 3 şehir dikkat çekti Şafak Sezer, lüks villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı