Son Dakika Haberleri: Dünya Merkel'in Ivanka Trump'a Bakışlarını Konuşuyor

Dünya Merkel'in Ivanka Trump'a Bakışlarını Konuşuyor

7 ay önce

Almanya Başbakanı Merkel'in, Ivanka Trump'la yan yana oturması yeni iddiaları gündeme getirdi. Trump'ın Merkel'e "Benimle diyaloğu ancak kızım üzerinden kurabilirsin" mesajını verdiği ileri sürüldü.

ABD Başkanı  Donald Trump'ın el sıkışmayı reddetmesinin ardından  Almanya Başbakanı  Angela Merkel bu kez de Trump'ın kızı Ivanka Trump'a bakışlarıyla sosyal medyada çok konuşuldu.

KIZININ YANINA OTURTTU

Trump'ın  Beyaz Saray'da kabul ettiği  Almanya Başbakanı  Angela Merkel'in yanında Trump'ın kızı Ivanka Trump da yer aldı.


BAKIŞLARI DİKKAT ÇEKTİ

Resmi bir ünvanı bulunmamasına rağmen  Merkel'in hemen yanında oturan Ivanka'ya  Almanya Başbakanı'nın bakışları dikkat çekti. Ivanka Trump'ın yanına oturduğunu gören  Merkel, bir süre sorgulayan bakışlar atsa da daha sonra Ivanka ile sohbet etmeye başladı.


MESAJ MI VERDİ?

Trump'ın  Merkel'e kızı üzerinden mesaj verdiği iddia ediliyor.  Donald Trump'ın  Merkel'e "Benimle diyaloğu ancak kızım üzerinden kurabilirsin" mesajını verdiği ileri sürülüyor.

ABD'deki Görüntü Sonrası Alman Basını Merkel'i Yerden Yere Vurdu

Angela Merkel'in Ivanka Trump'a Bakışları Sosyal Medyada Olay Oldu


Erdoğan'dan Amerikalı Gazeteciye: Bize Vermediğiniz Silahları Teröristlere Nasıl Verdiniz? Jelena Yenge, Derin Yırtmaçlı Kıyafetiyle Frikik Vermekten Kurtulamadı
Kuşadası'ndaki 5 Yıldızlı Otelde Stajyer Kaynar Kazana Düştü