Dünya prömiyeri Estonya'da yapıldı - Son Dakika

Dünya prömiyeri Estonya'da yapıldı

24.11.2020 09:52
Dünya prömiyeri Estonya'da yapıldı, System.String[]

Festivalin ana yarışmasında yer alan "Bir Nefes Daha"nın ilk gösterimine Nisan Dağ ve filmin başrol oyuncularından Oktay Çubuk katıldı.

Festivalin ana yarışmasında yer alan "Bir Nefes Daha"nın ilk gösterimine Nisan Dağ ve filmin başrol oyuncularından Oktay Çubuk katıldı. İstanbul'un çetin mahallelerinden birinde yaşayan genç bir rap'çinin, müzik hayallerine koşarken bir yandan da bonzai bağımlılığıyla verdiği savaşı anlatan filmin oyuncu kadrosunda Hayal Köseoğlu, Eren Çiğdem, Ushan Çakır, Müfit Kayacan, Ayris Alptekin, Görkem Kasal ve Kürşat Alnıaçık da yer alıyor.

Solis Film yapımı "Bir Nefes Daha", dünya prömiyerini yaptığı 24. Tallinn Black Nights Film Festivali'nin ardından festival yolculuğuna devam edecek.

Dünya prömiyeri Estonya'da yapıldı

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Dünya prömiyeri Estonya'da yapıldı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Melanie Trump, Beyaz Saray'a böyle veda etti: First Lady'niz olmak en büyük onurdu Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz: Ali Koç ayrımcılık yapıyor, TFF buna ne diyecek? Son Dakika: Beyaz Saray'a veda eden Donald Trump: Bir şekilde geri geleceğiz Çıplak halde cansız bedeni bulunan fenomenin boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı Gelin ve damadın birbirlerine yaptıkları şaka sosyal medyayı ikiye böldü Türk iş adamı Yavuz Selim Yükselir BM Dünya Turizm Örgütü Elçiliği'ne seçildi Fotoğrafa beğeni ve yorum yağdı! Yoğun bakım doktoru boş odayı "Oh be" diyerek paylaştı Otopark çıkışında ödeme yapmak isteyen genç kadının kafası ödeme cihazı ve aracının kapısına sıkıştı