Dünya Saati Etkinliğine Destek - Son Dakika

Dünya Saati Etkinliğine Destek

03.04.2012 08:55
Dünya Saati Etkinliğine Destek

ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampüsü'ndan Dünya Saati etkinliğine destek verildi.

ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampusu, 31 Mart'ta 20:30-21:30 saatleri arasında Kampus'un tüm ışıklarını bir saatliğine söndürürek WWF'in çevre sorunları konusunda farkındalığı artırmak üzere 2007 yılından beri her yıl gerçekleştirdiği Dünya Saati Hareketi'ne destek verdi.

Kampus'ta düzenlenen etkinlikte konuşan ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampusu Enerji Topluluğu Başkanı Doğan Aras Şenlier, enerjinin gerek Kampus için gerekse Kıbrıs çapında önemini anlatmak üzere topluluk olarak teknik geziler, akademik seminerler düzenlediklerini söyledi. Elektriğin yanı sıra su ve kağıt tasarrufunu içeren çeşitli çalışmalar da yaptıklarına değinen Aras Şenlier, konuyla ilgili billboardlar ve stickerlarla kampusu donattıklarını belirtti. ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampusu'nun Dünya Saati Etkinliği, Halk Bilimi Topluluğu tarafından hazırlanan Aşuk Maşuk Gösterisi ve Müzik Topluluğu tarafından hazırlanan Grup Nehar ve System Pause konserleri ile devam etti.

YORUMLAR
500
KKTC, Rum kesiminin sözde MEB'inde başlayan sondaj çalışmalarını kınadı Açıklaması KKTC, Rum kesiminin sözde MEB'inde başlayan sondaj çalışmalarını kınadı Açıklaması KKTC Başbakanı Üstel'den muhalefete 'iş birliği' çağrısı KKTC Başbakanı Üstel'den muhalefete 'iş birliği' çağrısı MHP Genel Başkanı Bahçeli: 'Başbakan Miçotakis ne kadar karşı gelse de Kıbrıs'ta egemen eşitlik temeline dayalı iki devletli çözümden başka bir çıkış... MHP Genel Başkanı Bahçeli: 'Başbakan Miçotakis ne kadar karşı gelse de Kıbrıs'ta egemen eşitlik temeline dayalı iki devletli çözümden başka bir çıkış...
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Dünya Saati Etkinliğine Destek - Son Dakika


Advertisement