Dünya şampiyonuna Balıkesir'den ödül - Son Dakika

Dünya şampiyonuna Balıkesir'den ödül

13.12.2019 17:02
Dünya şampiyonuna Balıkesir'den ödül, System.String[]

Güney Kore'de düzenlenen Atlı Okçuluk Şampiyonasında 3 ayrı kategoride rakiplerini yenerek Dünya Gençler Şampiyonu olan Berkin Aras, Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi tarafından ödüllendirildi.

Güney Kore'de düzenlenen Atlı Okçuluk Şampiyonasında 3 ayrı kategoride rakiplerini yenerek Dünya Gençler Şampiyonu olan Berkin Aras, Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi tarafından ödüllendirildi.

Büyükşehir Belediye Meclisi'nin toplantısına davet edilen Dünya Şampiyonu Berkin Aras'a altın ve çeşitli hediyeler takdim edildi. Büyükşehir Belediye Meclis Başkanı Ramazan Bahçevan, şampiyon sporcuyu kutlayarak başarısının devamını diledi.

Büyükşehir Belediye Meclis üyeleri ve ilçe belediye başkanları toplu fotoğraf çektiren Atlı Okçuluk Dünya Gençler Şampiyonu Berkin Aras, "Güney Kore'de 15'ncisi düzenlenen Dünya Atlı Okçuluk Şampiyonasında ülkemizi ilk defa gençler kategorisinde temsil ettim ve 3 ayrı branşta 3 ayrı altın madalya ile ülkeme geri döndüm." dedi.

Şampiyonada tekli atış, çoklu atış ve ikili atış branşta altın madalyaya uzanan Balıkesirli Berkin Aras Balıkesir'in ve Türkiye'nin adını bu alanda duyurmaya devam etmek istediğini söyledi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Dünya şampiyonuna Balıkesir'den ödül - Son Dakika


Son Dakika

Yunanistan batı karasularındaki egemenlik sahasını genişletti, Türkiye'den jet tepki geldi Algı Eke'den magazin gündemini sarsan 'yasak aşk' itirafı: İğrenç bir şeydi ABD bu kareyi konuşuyor! Melania Trump'ın seçimi veda gününe damga vurdu Trump görevinin son gününde BAE'ye F-35 savaş uçağı satışına onay verdi, Biden anlaşmayı gözden geçirecek Son Dakika: Destekleme ve yetiştirme kursları ile takviye kurslarında yüz yüze eğitim 22 Ocak'ta başlayacak "Ameliyat olmazsam yaza çıkmam" deyip tatile giden Seren Serengil'den eleştirilere yanıt: İstiyorlar ki Seren ölsün! 10 yıl önce kıyafet almamaya yemin eden öğretmen 100 bin TL biriktirdi Otopark çıkışında ödeme yapmak isteyen genç kadının kafası ödeme cihazı ve aracının kapısına sıkıştı