Dünya Sigarayı Bırakma Günü - Son Dakika

Dünya Sigarayı Bırakma Günü

09.02.2017 16:07
Dünya Sigarayı Bırakma Günü, System.String[]

Adıyaman'da Dünya Sigarayı Bırakma Günü nedeniyle yürüyüş düzenlendi.

Adıyaman'da Dünya Sigarayı Bırakma Günü nedeniyle yürüyüş düzenlendi.

Mimarsinan Parkı önünde bir araya gelen İl Sağlık, Halk Sağlığı müdürlükleri ve Yeşilay Adıyaman Şubesi personeli ellerinde pankartlarla sigaranın zararlı olduğuna dikkat çekmek amacıyla Demokrasi Meydanı'na kadar yürüdü.

Meydanda Adıyaman Yeşilay Şubesi üyesi gençler, sigaranın zararlı olduğuna dikkat çekmek amacıyla tiyatro gösterisi sundu.

İl Sağlık Müdürü Mehmet Emin Taş, yaptığı açıklamada, insan sağlığına zararlı etkileri olan sigaranın bırakılmasına yönelik farkındalık oluşturmak amacıyla etkinliğin yapıldığını söyledi.

Yıl içerisinde Yeşilay Cemiyeti'nin çok faydalı ve etkin çalışmalar yaptığını belirten Taş, "Halkımızın sağlığını korkuma adına bu etkinliklerin fayda getireceğine inanıyorum." dedi.

Dünya Sigarayı Bırakma Günü

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Dünya Sigarayı Bırakma Günü - Son Dakika


Son Dakika

Güne yükselişle başlayan altının gram fiyatı 501 liradan işlem görüyor Son Dakika! Mesut Yılmaz'ın vefatıyla ilgili hastaneden ilk açıklama: Yaklaşık 2 yıldır kanser tedavisi görüyordu Dolar 8,34 ile rekor tazeledi Fransa'yı kana bulayan Tunuslu mültecinin ilk görüntüsü ortaya çıktı Azerbaycan, 25 sivilin öldüğü Berde'nin intikamını alıyor: Sivilleri vuran 'Smerç' SİHA'larla imha edildi Kanser tedavisi gören sunucu Dilay Kemer hayatını kaybetti Aşk yaşadıkları konuşulan Hilal Altınbilek ve Gurur Aydoğan aynı eve girerken yakalandı 11 yaşındaki erkek çocuğunu ağaca bağlayarak istismar etmeye çalışan sapık, bir ilçeyi ayaklandırdı