Dünya Starı Olabilirim! - Son Dakika

Dünya Starı Olabilirim!

21.09.2008 15:45
Dünya Starı Olabilirim!, System.String[]

Bir Mücevher Firmasının Marka Yüzü Olan Helin Avşar, Müzikte İddialı Olduğunu Söyledi: Kendimde Işık Görüyorum, Dünya Starı Olabilirim.

BİR MÜCEVHER FİRMASININ MARKA YÜZÜ OLAN HELİN AVŞAR, MÜZİKTE İDDİALI OLDUĞUNU SÖYLEDİ: KENDİMDE IŞIK GÖRÜYORUM, DÜNYA STARI OLABİLİRİM.

Hülya Avşar'ın kardeşi Helin Avşar, önceki gün marka yüzü olduğu bir firmkanın özel tasarım mücevherleri için objektif karşısına geçti. Truvalı Helen'den esinlenilerek 400 okyanus incisi ile hazırlanan 40 bin dolarlık tasma ile poz veren Helin, çekim sonrası gazetecilerle sohbet etti.

CAHİLCE YORUMLAR!

Yakında piyasaya çıkaracağı yeni albümüyle ilgili konuşan Helin Avşar, internete düşen 'Müzik Bitti' adlı şarkısına yapılan olumsuz eleştirilere tepki gösterdi. Avşar, sesini Seray Sever'e benzetenlere şöyle seslendi: 'Kendime çok büyük hedefler koymadım ama dünya starı olabilirim. Parçam kulağıma hoş geliyor, beğenmeyen dinlemesin. Herkes detone olabilir, ben de yolun çok başındayım. Ablam şarkıyı çok beğendi. Kapasitesi olan insanlar anlayacaktır. Herkes cahilce yorum yapıyor. Albümümün tutacağına inanıyorum, kendimde o ışığı görüyorum. Şöhret genlerimizde var'

Kaynak: Gecce

Son Dakika Magazin Dünya Starı Olabilirim! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Vatandaşları isyan ettiren durum: Dolar düştü ancak fiyatlar düşmüyor Türkiye'den Yunan Başpiskopos İeronimos'un İslam'ı hedef alan sözlerine sert tepki: Şiddetle kınıyoruz Brezilya, Çin'in geliştirdiği koronavirüs aşısına acil kullanım onayı verdi Diagne ve Luyindama'yı eleştiren Terim'den Muslera müjdesi: Denizli maçında oynayacak Son Dakika! Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: Yüz yüze eğitim kademeli olarak başlayacak "Yaza sağ çıkamayabilirim" diyen Seren Serengil sevgilisiyle kayağa gidince tepkilerin ardı arkası kesilmedi Takdir toplayan hareket! Belediye başkanı, eline kürek alıp vatandaşın kapısındaki karı küredi Şarkıcı İntizar'ın babası yaşamını yitirdi