Dünya Yıldızlar Güreş Şampiyonası - Son Dakika

Dünya Yıldızlar Güreş Şampiyonası

31.07.2019 20:35
Dünya Yıldızlar Güreş Şampiyonası, System.String[]

Bulgaristan'da düzenlenen Dünya Yıldızlar Güreş Şampiyonası'nın üçüncü gününde milli sporcu Tolga Özbek, bronz madalya elde etti.

Bulgaristan'da düzenlenen Dünya Yıldızlar Güreş Şampiyonası'nın üçüncü gününde milli sporcu Tolga Özbek, bronz madalya elde etti.

Türkiye Güreş Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, başkent Sofya'da gerçekleştirilen şampiyonada serbest stil 45 kiloda mücadele eden Tolga Özbek, Hintli rakibi Suraj Sanju Annikari'yi 8-6 yenerek bronz madalyanın sahibi oldu.

Şampiyonada kadınlar 43 kiloda Zerda Demir ile 73 kiloda Nazar Batır yarın repesajda mücadele edecek.

Kaynak: AA

Son Dakika Spor Dünya Yıldızlar Güreş Şampiyonası - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Aşı olmayacakları vatan hainliğiyle suçlayan Prof. Dr. Sönmez şimdi de köpek benzetmesiyle tepkilerin odağında WhatsApp 4 yıldır masada olan gizlilik sözleşmesi planıyla ne yapmak istiyor? İşte yanıtı Almanya'da Pfizer aşısı olan 10 kişi hayatını kaybetti Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi Malatya'da dini nikahlı çift, boğazları kesilmiş halde ölü bulundu Bolu, eksi 21,8 dereceyle bu gece Türkiye'nin en soğuk ili oldu Aşkları tam gaz devam ediyor! Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya'dan yeni poz Elindeki tabanca ateş aldı, mermi çenesinden girip alnından çıksa da sedyeye yürüyerek gitti