Dünyaca Ünlü Kadınların Güzellik Sırrı Açıklandı - Son Dakika

Dünyaca Ünlü Kadınların Güzellik Sırrı Açıklandı

6 yıl önce

QSS, & The Bar Nişantaşı'nda, cemiyetin önde gelen isimlerine özel bir davet ile tanıtıldı.

Dünyaca Ünlü Kadınların Güzellik Sırrı Açıklandı, System.String[]

Amerika ve Avrupa'da tanınmış dermatologlar tarafından formüle edilen ve her ürün için yapılan birden fazla klinik çalışmada etkinliği kanıtlanan dünyaca ünlü marka QSS (Q-Skin Science), & The Bar Nişantaşı'nda, cemiyetin önde gelen isimlerine özel bir davet ile tanıtıldı.

Michelle Obama, Jennifer Lopez, Gwyneth Paltrow, Helen Mirren ve Jennifer Aniston gibi ünlülerin ciltlerindeki tazeliğin ve parlaklığın sırrı olarak bilinen, bitkisel kök hücre biyoteknolojisini Avrupa'da ilk kullanan marka olan QSS (Q-Skin Science)'ın lansmanına Helin Avşar, Mert Vidinli, Sema Çelebi, Heves Ekinci, Arzu Kunt, Ebru Sanver, Gül Ergi, Anta Toros, Sibel Karakaşlı ve Gülay Kamaz gibi cemiyet dünyasının önde gelen isimleri katıldı.

Markayı Türkiye ile tanıştıran ve dermokozmetik sektöründeki yatırımlarına devam edeceklerini açıklayan YASET Genel Müdürü Münire Toksöz, "Dünyaca ünlü isimlerin de tercih ettiği, dünya çapında bir markayı Türkiye'ye getirmekten gururluyuz. Markanın Türkiye elçisi olarak yıldız kaleci Muslera'nın Uruguaylı ünlü model sevgilisi Patricia Callero'yu seçtik."şeklinde konuştu.

Markanın Medikal Direktörlüğü'nü üstlenen Dr. Nezih Karaca ise "Q- Skin Science (QSS) cilt bakım sistemi, doktor bazlı kozmetik cilt bakımında bilimsel en son gelişmelerin ışığında ortaya çıkmıştır. QSS ürünleri, her cilt tipine özel içerikleri ile derinlemesine bakım ve onarım yaparak pürüzsüz bir cilt görünümü sağlıyor. Dünyaca ünlü isimlerin de tercih ettiği bir markayı sunmaktan gururluyuz. Kişisel ve profesyonel kullanıma uygun bir marka olan QSS, başlangıçta 14 farklı cilt bakım ürünüyle Türkiye'de sadece 150 - 200 seçkin eczanede yer alacak." dedi.

Marka yaratıcıları arasında Uluslararası Dermatoloji Birliği Başkanı ve Miami Üniversitesi Hastanesi Dermotoloji Anabilim Dalı Başkanı Dr. Francisco Kerdel, Mount Sinai Hastanesi Dermatoloji Bölüm Başkanı Dr. Martin Zaiac, Amerika Duke Üniversitesi Dermotoloji Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Melvin L.Elson ve Hollywood Dermotoloji& Kozmetoloji Klinik Şefi Dr. Eduardo Weiss yer alıyor.

Haber Yayın Tarihi: 07.03.2014 04:15 Kaynak: BültenlerSon Dakika

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun "Lanet" dediği Çukur dizisinden cevap geldi
Esra Erol'da sosyal medyanın gerçek yüzü ortaya çıktı! Karşısında görünce şaşkına döndü Eşinden farklı cinsel isteklerde bulundu, olumsuz yanıt aldı! 'Bakımsızsın' diye hastanelik etti