Hindistan'da bulunan dünyanın en büyük aşı üretim tesisinde yangın çıktı - Son Dakika

Hindistan'da bulunan dünyanın en büyük aşı üretim tesisinde yangın çıktı

21.01.2021 13:23

Dünyanın en büyük aşı üreticisi olan Hindistan'daki Serum Enstitüsü'nde yangın çıktı. Bölgeye çok sayıda ekip sevk edilirken, yangında koronavirüs aşısı üretiminin etkilenmediği açıklandı.

Hindistan devlet televizyonu NDTV'nin haberine göre, "Dünyanın en büyük aşı üreticisi' olarak tanımlanan Serum Institute'deki yangının yapım aşamasındaki binada çıktığı ve bölgeye çok sayıda itfaiye ekiplerinin sevk edildiği bildirildi.

Dünyanın en büyük aşı üreticisi olan Hindistan Serum Enstitüsü'nde yangın çıktı

KORONAVİRÜS AŞI ÜRETİMİ ETKİLENMEDİ

İtfaiye ekiplerinin yangına müdahale ettiği ifade edilirken, yetkililer Pune'deki tesiste çıkan yangında koronavirüs aşısı üretiminin etkilenmediğini belirtti.

Dünyanın en büyük aşı üreticisi olan Hindistan Serum Enstitüsü'nde yangın çıktı

SİYAH DUMANLAR GÖKYÜZÜNÜ KAPLADI

Yangına ilişkin ilk görüntülerde, siyah dumanların gökyüzünü kapladığı görüldü.

Hindistan'da bulunan dünyanın en büyük aşı üretim tesisinde yangın çıktı

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Hindistan'da bulunan dünyanın en büyük aşı üretim tesisinde yangın çıktı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Şeyma Subaşı'ndan milyarder sevgilisiyle sarmaş dolaş samimi poz Survivor yarışmacısı Çağrı Atakan'ın sabıkalı olduğu ortaya çıktı Galatasaray, Atatürk Olimpiyat Stadı için harekete geçiyor İran ve ABD'yi savaşın eşiğine getiren füze saldırısının detayları ortaya çıktı Müge Anlı'dan canlı yayında tepki çeken gaf: Eskortun tecavüze uğrayıp ağlamasının anlamı yok Koronavirüsü yok eden cihaz Van'dan 4 ülkeye ihraç edildi Son Dakika! Müjdat Gezen ve Metin Akpınar, Cumhurbaşkanı'na hakaret suçlamasıyla yargılandıkları davadan beraat etti Sokak ortasında kanlı hesaplaşma! Silahını çekip kurşun yağdırdı, 2'si kardeş 3 kişi hayatını kaybetti