Dünyanın En Kısa Uluslararası Uçuşu Başlıyor - Son Dakika

Dünyanın En Kısa Uluslararası Uçuşu Başlıyor

23.09.2016 12:52
Dünyanın En Kısa Uluslararası Uçuşu Başlıyor, System.String[]

İsviçre ile Almanya arasında Bodensee gölü üzerinden gerçekleşecek 21 kilometrelik uçuş 8 dakika sürecek.

Dünyanın en kısa mesafeli uluslararası uçuşu Kasım ayında İsviçre ile Almanya arasında başlayacak.

SADECE 8 DAKİKA SÜRECEK

İsviçre'nin St. Gallen-Altenrhein Havalimanı ile Almanya'nın Baden- Württemberg eyaletinin Friedrichshafen kenti arasında başlayacak olan hat, iki ülke arasında bulunan Bodensee üzerinden yapılacak. Bodensee gölünün etrafının dolaşılması durumunda yaklaşık 62 kilometre olan mesafe, uçakla 21 kilometreye inecek ve sadece 8 dakika sürecek.

KASIMDA BAŞLIYOR

Travelbook'ta yer alan habere göre, Avusturyanın People's Viennaline Havayolu tarafından 2 Kasım itibaren başlayacak tarifeli uçuşlar, 50 yolcu kapasiteli Embraer 145 tipi uçakla haftanın iki günü gerçekleştirilecek.

İŞ ADAMLARINA YÖNELİK

Turistik uçuşlardan ziyade ağırlıklı olarak iş adamlarına yönelik olacağı belirtilen tarifeli seferler, Altenrhein'den Friedrichshafen'e, oradan da Köln'e uzanacak. Altenrhein-Köln arası 179 Euro olacak. Dünyanın en kısa mesafeli uçuşu ise tek yön 40 Euro'dan uçulacak.

Dünyanın En Kısa Uluslararası Uçuşu Başlıyor
Dünyanın En Kısa Uluslararası Uçuşu Başlıyor

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Dünyanın En Kısa Uluslararası Uçuşu Başlıyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Öldürdüğü hamile kız arkadaşının cansız bedenini yol kenarına atarken görüntülendi