Son Dakika Haberleri: Malezya'da Kaybolan Uçakla İlgili İlginç İddia: Yolcular Uçak Düşmeden Önce Öldü

Malezya'da Kaybolan Uçakla İlgili İlginç İddia: Yolcular Uçak Düşmeden Önce Öldü

2 ay önce

2014 yılında 239 yolcusuyla Pekin'e gitmek üzere Kuala Lumpur'dan ayrılan ve ortadan kaybolan kayıp Malezya uçağı hakkında ilginç bir iddia ortaya atıldı. İddianın sahibi yazar, yolcuların kalkıştan 30 dakika sonra oksijensiz kalarak öldüklerini söyledi.

Yazar Christine Negroni, kayıp uçak ile ilgili şaşırtan bir iddia ortaya attı. Express'in haberine göre Negroni, kayıp Malezya uçağı MH370 denize çakıldığı anlarda uçakta yardımcı pilotun canlı olduğunu ve yolcuların kalkıştan 30 dakika sonra oksijensiz kalarak öldüklerini söyledi.

"YOLCULAR OKSİJENSİZ KALDIĞI İÇİN ÖLDÜ" DEDİ

Negroni'nin iddiasına göre MH370 denize çakıldığı anlarda yardımcı pilot hayattaydı. Negroni, kalkıştan 30 dakika sonra uçakta basıncın alındığını, yolculara 15 dakika yetecek oksijen kaldığını ve bu sebeple yolcuların tümünün 15 dakika içinde öldüğünü iddia etti.

"YARDIMCI PİLOTUN OKSİJENİ BİTİNCE UÇAK OKYANUSA ÇAKILDI"

Negroni'nin iddiasına göre kaptan pilot kokpite geri dönemedi ve yardımcı pilot uçağı indirmeye çalışırken saatlerce cesetlerle uçuş gerçekleştirdi. Negroni, yardımcı pilot başarısız olsa bile o uçakta son hayatta kalan kişi olduğunu ifade etti. Ancak tüm çabalarına rağmen bir süre sonra o da bilincini kaybetti ve bu esnada uçak okyanusa çakıldı.

NE OLMUŞTU?

Malezya yolcu uçağı MH370, 239 yolcusu ve mürettebatıyla birlikte 2014 yılında Pekin'e gitmek üzere Kuala Lumpur'dan ayrıldıktan sonra ortadan kaybolmuştu. Aylar boyu arama çalışmaları devam etmiş ancak hiçbir sonuç alınamamıştı.


YORUMLAR


Plastik Poşet Beyanname Sürelerinde Düzenleme Komşuları Tarafından Şikayet Edilen Zanlı, Evine Gelen Polis Memurunu Bıçakladı Oyuncu Melisa Aslı Pamuk'un Adnan Oktar'ın Programına Konuk Olduğu Video Sosyal Medyayı Salladı