Duran Duran İstanbul'u Salladı - Son Dakika

Duran Duran İstanbul'u Salladı

10.07.2012 07:57
Duran Duran İstanbul'u Salladı, System.String[]

Duran Duran, tüm dünyada büyük ses getiren 'All You Need Is Now' albümünün tanıtım turnesi kapsamında Maçka Küçükçiftlik Parkı'nda konser verdi.

Duran Duran, tüm dünyada büyük ses getiren 'All You Need Is Now' albümünün tanıtım turnesi kapsamında Maçka Küçükçiftlik Parkı'nda konser verdi. İstanbul'luların erken saatlerden itibaren gişe önlerinde kuyruk oluşturduğu konsere, Hande Yener, Ece Sükan, Siren Ertan, Haluk Akakçe, Leyla Alaton gibi iş ve sanat dünyasından birçok isim katıldı.

Yeni albüm parçalarının yanı sıra Wild Boys, Girls On Film ,Rio, Planet Earth, Hungry Like The Wolf, The Reflekx, Notorios, Come Undone ve Ordinary Worl gibi 80'li ve 90'lı yıllara damgasını vuran efsane parçalarına da yer verdi.

İstanbullu müzikseverler efsane grubun şarkılarıyla İstanbul akşamında adeta müzik ziyafeti çekti. Konser alanını dolduran binlerce kişi, Duran Duran'ı tam kadro izleme şansını buldu. Simon Le Bon (vokal), John Taylor, (bas gitar), Nick Rhodes (klavye) ve Roger Taylar'dan (davul) oluşan efsane gruba gitarist Dom Brown eşlik etti.

Konser girişinde Ece Sükan, Duran Duran'ı çok sevdiğini ve eskiden şarkılarının hepsini ezbere söylediğini belirtti. Hande yener ise çok heycanlı olduğunu belirtti. Konseri izlemeye gelen vatandaşlar ise konser dolayısıyla çok heycanlı olduklarını belirttiler.

MUHTEŞEM BİR GERİ DÖNÜŞ

Temmuz'da Londra'da yapılacak olan Olimpiyatların açılış konserinde 'Ara sanatçı' olarak sahne alacak efsane grup, son yıllarda MTV, Brit Award, Ivor Novellos, Spanish Ondas, Q Magazine ve GQ Dergisi gibi birbirinden prestijli 6 kurumdan 'Yaşamboyu Başarı Ödülü' kazanarak muhteşem bir geri dönüş yaptı.

Duran Duran son albümleri 'All You Need Is Now' için Grammy ödüllü yapımcı Mark Ronson bir araya geldi. 80'lerden bu yana video klipleri ayrı bir boyuta taşıyan 30 senelik efsane grubun son albümlerinden 'Girl Panic' parçasının klibinde Naomi Campbell, Eva Herzigova, Cindy Crawford, Helena Christensen ve Yasmin Le Bon yer alıyor.

Duran Duran İstanbul'u Salladı
Duran Duran İstanbul'u Salladı
Duran Duran İstanbul'u Salladı

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Duran Duran İstanbul'u Salladı - Son Dakika


Son Dakika

Araç sahipleri dikkat! MTV'de yapılandırma başvurusu için son gün 1 Şubat Son Dakika! İstanbul'da bu gece ve yarın yoğun kar yağışı bekleniyor, kar kalınlığı 20 - 40 cm arasında olacak Bir kızı iki erkekle nişanlamışlardı! Dolandırılan genç kurulan tezgahı anlattı: 45 bin lirayı alıp irtibatı kestiler Yeni yılla birlikte normalleşme adımları atmaya başladılar! İşte bankaların güncel mesai saatleri Cumhuriyet tarihinin akaryakıta bağlı en büyük vergi kaçakçılığı operasyonu: 50 ilde, 220 gözaltı Hiç gitmediği Adıyaman'dan trafik cezası geldi, eşiyle arası bozuldu Meral Akşener, hacı olduğu için koronavirüs aşısı olduğu anlara ait fotoğrafını paylaşmamış Tehdit edilen genç kızı korumak isteyen dayısı canından oldu