Son Dakika Haberleri: Durasıllı'da Ramazan Sevinci

Durasıllı'da Ramazan Sevinci

6 ay önce

Salihli Belediyesi tarafından Durasıllı Mahallesinde düzenlenen Geleneksel Ramazan Etkinlikleri, vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

Durasıllı'da Ramazan Sevinci, System.String[]
Salihli Belediyesi tarafından  Durasıllı Mahallesinde düzenlenen Geleneksel Ramazan Etkinlikleri, vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.  Durasıllı Meydanı'nda kurulan iftar sofrasında Belediye Başkanı  Zeki Kayda ile birlikte oruçlarını açan mahalle halkı, sahnelenen etkinliklerle keyifli bir akşam yaşadı.

Belediyeciliğin sadece asli yapması gerekenler dışında, aynı zamanda birlik ve beraberlik ortamı oluşturmak olduğunu söyleyen  Salihli Belediye Başkanı  Zeki Kayda, tüm mahalle halkın Ramazanlarını kutlayarak, "Göreve geldiğimiz günden beri gece gündüz çalışıyoruz. Çalışmalarımızı görüyorsunuz, takip ediyorsunuz. Sizlerin desteği olduğu sürece çalışmalarımız artarak devam edecek. Ramazan ayında kültürümüzü tekrar çocuklarımıza hatırlatmak için, geleneksel hale getirdiğimiz ramazan etkinlikleri düzenliyoruz. Dolu dolu bir ramazan ayını  Salihli'de ve beldelerinde yaşatmak istiyoruz. Allah bir sonraki ramazanlarda buluştursun bizi.  Ramazan Bayramı'nızı şimdiden tebrik ediyorum" ifadeleri kullandı.

Durasıllı Mahallesinde düzenlenen programa başta Belediye Başkanı  Zeki Kayda, Başkan Yardımcıları Mahmut Süreyya Karaoğlu ve  İbrahim Karaca,  Durasıllı Mahalle Sorumlusu ve Belediye Meclis Üyesi Basri Ersoy, Belediye Daire Müdürleri ve personeli, çocuklar ve mahalle sakinleri katıldı. Semazen gösterileri ile başlayan etkinlikler, Hacivat-Karagöz, Ortaoyunu ve Ateşbazın nefes kesen gösterisiyle tamamlandı.

Etkinliklere katılan çocuklara,  Salihli Belediyesi tarafından pamuk şekeri ve hediyeler dağıtıldı. Çocuklar yapılan etkinliklerle doyasıya eğlendi. - MANİSA
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Özel Güvenlik, Bakan Özhaseki'ye İzin Vermedi; Kavga Çıktı Aracını Bıraktığı Yeri Unutan Sürücü, 20 Yıl Sonra Aynı Yerde Buldu
İsrail Başbakanı Netenyahu'nun Evine Polisten Yolsuzluk Baskını