Durukan: Amacımız Halkın Kendini Huzurlu Hissetmesidir - Son Dakika

Durukan: Amacımız Halkın Kendini Huzurlu Hissetmesidir

22.11.2013 11:57
Durukan: Amacımız Halkın Kendini Huzurlu Hissetmesidir, System.String[]

Reyhanlı Emniyet Müdürü Duygu Uzundurukan, ilk mahalle toplantısını Fidanlık Mahallesi'nde yaptı.Sanayi Kıraathanesi'nde muhtar ve mahalle sakinleri ile bir araya gelen Uzundurukan, halkın şikayetlerini, sıkıntılarını ve polisten...

Reyhanlı Emniyet Müdürü Duygu Uzundurukan, ilk mahalle toplantısını Fidanlık Mahallesi’nde yaptı.

Sanayi Kıraathanesi’nde muhtar ve mahalle sakinleri ile bir araya gelen Uzundurukan, halkın şikayetlerini, sıkıntılarını ve polisten beklentilerini belirlemek amacıyla bu tür toplantılara devam edeceklerini söyledi.

Polisin halktan beklentilerinin konuşulduğu toplantıda özellikle, uyuşturucu madde bağımlılığı, hırsızlık, düğünlerde silah kullanımı, motosiklet ve trafik, şüpheli araç ve şahıs, telefon dolandırıcılığı konuları üzerinde duruldu.

Müdür Yardımcısı Mehmet Kar, Emniyet Amiri Yusuf Orçan, Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amiri Komiser Ramazan Arslan'ın da eşlik ettiği toplantıda konuşan Duygu Uzundurukan, halkın huzur ve güven içerisinde yaşamasını sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi. Uzundurukan, "Kendinizi huzurlu hissetmeniz için elimizden gelen gayreti gösterdik, gösteriyoruz. İsteğimiz halkımızın kendilerini huzurlu hissetmesidir. Herkes işine sağlıklı huzurlu devam edecek. Bizde bu ilçede yaşayanlar olarak sizlerden biriyiz. İlçenin vatandaşıyız." dedi.

Polisin yüzünün sıcak olduğunu ifade eden Uzundurukan, "Sıkıntıların giderilmesi için sizlerle bir arada olmamız gerektiğine inanıyorum. Bu nedenle mahalle toplantıları yapıyoruz. Birbirimizi dinleyip anlayacağız. Burada her türlü sorun ve sıkıntıyı konuşacağız. Çözüm bulacağız. Karakola isteyen hiç çekinmeden gelebilir." diye konuştu.

Muhtar ve esnafların çeşitli konulardaki taleplerinin alındığı toplantıların tüm mahallelerde yapılacağını belirten Emniyet Müdür Yardımcısı Mehmet Kar ise vatandaşların şüpheli gördükleri konularda 155’i arayarak bilgi vermelerini istedi. Kar, ilçede huzur ve güven ortamı içerisinde yaşamak için emniyet olarak çalıştıklarını kaydederek, maddi bağımlılığı ve uyuşturucu satıcıları ile yapacakları mücadelede, bağımlı olanların topluma kazandırılması için çalışacaklarını, bunun yanında uyuşturucu satıcıları ile de mücadele edeceklerini belirtti. Kar, “Halkımızın huzur içerisinde yaşaması için polis olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Toplantılarımızın amacı sizlerle beraber olmak, sorun ve taleplerinizi, bizden beklentilerinizi belirlemektir.” ifadelerini kullandı.

Durukan: Amacımız Halkın Kendini Huzurlu Hissetmesidir
Durukan: Amacımız Halkın Kendini Huzurlu Hissetmesidir

Kaynak: CİHAN

Son Dakika Yerel Durukan: Amacımız Halkın Kendini Huzurlu Hissetmesidir - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Feci kazada bir aile paramparça oldu: Anne ve oğlu öldü, baba ağır yaralı Fenerbahçe, gole çok yaklaştı! Ankaragücü defansı topu çizgiden çıkardı Başakşehir, milli futbolcu Kerim Frei ile yollarını ayırdı İtalyan devi Inter, kulübün ismini ve logosunu değiştirecek Balık fiyatları fırladı! Lüferin kilosu 200 liraya dayandı Kadın doktora tacizci şoku! Hastası gibi muayene odasına girdi, aylardır peşinde olduğu ortaya çıktı Bakan Çavşuğlu'nun Alman mevkidaşıyla ortak basın toplantısına Mesut Özil diyaloğu damga vurdu Son Dakika! Kartepe'de 13 Ocak'ta kaybolan doktorun cansız bedenine ulaşıldı