Düşen Askeri Eğitim Uçağını 125 Metre Derinlikten Çıkarma Çalışmaları Başladı (3) - Son Dakika

Düşen Askeri Eğitim Uçağını 125 Metre Derinlikten Çıkarma Çalışmaları Başladı (3)

18.01.2012 17:57
Düşen Askeri Eğitim Uçağını 125 Metre Derinlikten Çıkarma Çalışmaları Başladı (3), System.String[]

İzmir'in Foça İlçesi'nde denize düşen askeri eğitim uçağı ile içinde oldukları tahmin edilen iki personelin bulunmasına yönelik çalışmalar, üçüncü gününde de havanın kararması nedeniyle sona erdirildi.

Düşen ASKERİ EĞİTİM UÇAĞINI 125 METRE DERİNLİKTEN ÇIKARMA ÇALIŞMALARI BAŞLADI (3)

ENKAZ YARIN SABAH ÇIKARTILACAK

İzmir'in Foça İlçesi'nde denize düşen askeri eğitim uçağı ile içinde oldukları tahmin edilen iki personelin bulunmasına yönelik çalışmalar, üçüncü gününde de havanın kararması nedeniyle sona erdirildi. Askeri Güvenlik Bölgesi ilan edilen alanda çalışmalara katılan Alanya Mayın Tarama gemisinden indirilen robotun dipteki uçağın görüntüsünü aldığı öğrenildi. Enkazın çok derinde bulunması nedeniyle yarın robotlar yardımıyla su yüzüne çıkarılacağı öğrenildi.

DHA(İÖ/AAA) - İzmir

Düşen Askeri Eğitim Uçağını 125 Metre Derinlikten Çıkarma Çalışmaları Başladı (3)

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Düşen Askeri Eğitim Uçağını 125 Metre Derinlikten Çıkarma Çalışmaları Başladı (3) - Son Dakika


Son Dakika

Macron, İslam'a yönelik tepki çeken açıklamaları sonrası utanmadan bir de Arapça tweet attı Genç ressam Sinem Demirci'nin son çalışması büyük beğeni topladı Son Dakika! Aliyev: Eğer Azerbaycan'a dış müdahale olursa, Türk F-16'larını semada göreceksiniz iPhone tutkunları, kutulara kulaklık ve şarj aletinin eklenmesi için TBMM'ye başvurdu Kim Milyoner Olmak İster'den 125 bin TL kazanan Hikmet Karakurt, kardeşine verdiği sözü tuttu Altın gibi sürekli yükseliyor! Ihlamurun kilosu 220 lira oldu, vatandaş gramla satın alıyor Araba kiralamak isterken her şeyini kaybeden emekli yarbayın hayatı kabusa döndü Fransız futbolcu Pogba, Macron'un İslam karşıtı sözlerine kızıp Milli Takım'ı bıraktı