Son Dakika Haberleri: 'Düşen Yıldızlar' Akımına Uymayan Çalışan Türk Kızı, Parasından Oluyordu

'Düşen Yıldızlar' Akımına Uymayan Çalışan Türk Kızı, Parasından Oluyordu

8 ay önce

Rusya'da başlayan 'Düşen Yıldızlar' akımına uymaya çalışan bir Türk kızı, poz verdiği esnada parası uçunca ne yapacağını şaşırdı.

Rusya'da başladığı söylenen ve orijinal adı 'FallingStars', Türkçesi 'Düşen Yıldızlar', Hintçesi ise Aamir Khan'ın filminden bildiğimiz kadarıyla "Taare Zameen Par" olan akımda, ünlüler yere düşmüş gibi poz veriyorlar. Birçok ünlünün uyduğu akıma uyan bir Türk kızı, rüzgarın azizliğine uğradı.

AKIMA UYMAK İSTERKEN PARASINDAN OLUYORDU

Seda Sayan, Selin Ciğerci gibi ünlü isimlerin ardından birçok sosyal medya kullanıcısı 'Düşen Yıldızlar' akımına uydu. Akımı yapmaya çalışan bir Türk kızı ise fotoğraf çekiminden sonra rüzgarın azizliğine uğradı. Poz vermek için tüm paralarını asfalta koyan kadın, rüzgarda uçunca ne yapacağını şaşırdı. Akıma uymak için verdiği pozdan dolayı yerinden kalkamayan genç kadın, arkadaşından yardım istedi.

Düşen Yıldızlar akımına Seda Sayan tatile çıktığı ülkede uydu.
Instagram fenomeni Selin Ciğerci ise nişanlısı Gökhan Çıra ile uydu.

Haber Yayın Tarihi : 18.09.2018 03:57 

YORUMLAR


Kılıçdaroğlu'na Yumruk Atan Saldırganın İlk Sözleri: Saldırmadım 97 İşçinin İşten Çıkarıldığı Belediyede, Engelli Kadrosundaki İşçi İntihara Kalkıştı Ünlü İş Adamı Nedim Delibaş'tan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Çağrı