Dusko Tosic ile Jelena Karleusa, Beşiktaş-Galatasaray Derbisini İzlemek İçin İstanbul'a Geliyor - Son Dakika

Dusko Tosic ile Jelena Karleusa, Beşiktaş-Galatasaray Derbisini İzlemek İçin İstanbul'a Geliyor

30.11.2018 14:00

Beşiktaş'ın eski futbolcusu Dusko Tosic ve eşi Jelena Karleusa, Beşiktaş-Galatasaray derbisini izlemek için İstanbul'a geliyor.

Beşiktaş'ın sezon başında Çin'e gönderdiği Dusko Tosic, Beşiktaş- Galatasaray derbisini izlemek için İstanbul'a geliyor. Sırp oyuncunun eşi Jelena Karleusa sosyal medya hesabından Beşiktaş taraftarını sevindiren bir paylaşımda bulundu.

Karleuse yaptığı açıklamada, "Sevgili Beşiktaş taraftarları. Galatasaray'a karşı takımımızı desteklemek için Pazar günü Dusko ile Vodafone Arena'ya geliyorum. İki gün sonra görüşürüz." dedi.

Dusko Tosic ile Jelena Karleusa, Beşiktaş-Galatasaray Derbisini İzlemek İçin İstanbul'a Geliyor

Son Dakika Spor Dusko Tosic ile Jelena Karleusa, Beşiktaş-Galatasaray Derbisini İzlemek İçin İstanbul'a Geliyor - Son Dakika Spor


YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Oyuncu Alper Saldıran, Masumlar Apartmanı dizisinden ayrıldı mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan da Berat Albayrak'ın istifasını birçoğumuzla aynı anda öğrenmiş Kanlar içerisinde bıraktığı sevgilisine akılalmaz tehdit: Bebeği alıp Suriyelilere veririm Azerbaycan'da Rus Barış Gücüne protesto: Defol Rusya, Türkiye gel MasterChef Türkiye'de kıyasıya mücadele! 25 bin TL'lik ödülün sahibi belli oldu Sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu saatlerde vatandaşlar şehirler arası seyahat edemeyecek Ailesinden haber alamayan evlat, anne ve babasını sofrada ölü buldu 65 yaş üstü ile 20 yaş altına getirilen sokağa çıkma kısıtlamasının detayları netleşti
00:36