Son Dakika Haberleri: Dusko Tosic'in eşi Jelena Karluesa, Sırp basınına sert tepki gösterdi!

Dusko Tosic'in eşi Jelena Karluesa, Sırp basınına sert tepki gösterdi!

3 ay önce

Beşiktaş'ın eski oyuncusu Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa, Sırp basınının yaptığı haberlere ateş püskürdü. Jelena, "Kurir gazetesindeki bir hasta, paralı haberlerine devam ediyor." dedi.

Eski Beşiktaşlı Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa'nın başı Sırp basını ile belada. Boşnak futbolcu Ognjen Vranjes ile yasak ilişki yaşadığı öne sürülen ünlü şarkıcı, bu haberleri sert bir dille yalanlasa da konuyla ilgili iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Vranjes'e attığı müstehcen mesajların ifşa edilmesinden sonra bunların fotomontaj olduğunu belirten ve konuyla ilgili hukuki yollara başvuran Jelena hakkında son olarak Kurir gazetesinden gündeme bomba gibi düşen bir haber geldi.

"ÇANTAYI BANA DUSKO HEDİYE ETTİ"

Gazete, Vranjes'in aynı zamanda oyuncu olan eski eşi Denijela'dan Jelena'yla aşk yaşadığı için ayrıldığını ve seksi şarkıcıya Hermes markalı bir çanta hediye ettiğini öne sürdü. Kara Kartal'ın eski yengesinin bu habere verdiği yanıt ise çok sert oldu. Resmi Instagram hesabından bir hikaye yayınlayan 41 yaşındaki seksi şarkıcı, gazeteye ateş püskürürken "Kurir gazetesindeki bir hasta, paralı haberlerine devam ediyor. Kocamdan aldığım bir hediyenin başkalarına atfedilmesi de bu yüzden. Tabii ki bu çantayı da Dusko hediye etti." ifadelerini kullandı.

(Fanatik)

Dusko Tosic'in eşi Jelena Karluesa, Sırp basınına sert tepki gösterdi!
Haber Yayın Tarihi: 20.09.2019 05:51 

YORUMLAR


Devlet hastanesinin acilinde doktor ve hemşirelerden köpük partisi
Silivri'de akılalmaz intihar! Boynuna halat bağlayıp gaza bastı Son dakika: Genelkurmay Eski Başkanı Emekli Orgeneral Yaşar Büyükanıt vefat etti