"Duvar Süslerinde Antibakteriyel Devrim" - Son Dakika

"Duvar Süslerinde Antibakteriyel Devrim"

10.07.2013 10:38

Çocuklarda en çok rastlanan alerjinin ev tozundan kaynaklandığı bir gerçek.

Dolayısıyla bunun önüne geçmek için özellikle çocuk odalarının sık sık havalandırılması çok önemli. Bu noktada çocuk odalarında kullanılan dekorasyon malzemelerinin toz tutma payına da ayrıca dikkat etmek gerekiyor. Tüm bunlara önem veren CİVİL, Antibakteriyel Sticker dönemini başlatıyor. Çocukların A'dan Z'ye her türlü ihtiyacını düşünen CİVİL, onların hem hayal dünyalarını geliştirmek hem de sağlığını korumak için özel tasarım antibakteriyel duvar stickerlarını mağazalarında müşterilerin beğenisine sunuyor.

Uzmanlar, çocuk odalarında bulunan tüm malzemelerin antialerjik ve bakteri üretmeyen özellik taşıyan ürünlerden oluşması gerektiğini belirtiyor. Bilinçli anneler çoğu zaman tozdan ve sağlıksız ürünlerden korunmak için bebek ve çocuk odalarında fazla mobilya ve dekorasyon malzemesi kullanmaktan kaçınırlar. Fakat aynı şekilde yine bilim adamlarının açıklamalarına göre, çocuk beyninin 0-3 yaş arası olan döneminde, yaratıcı ve hızlı düşünme yetisini kazandıran sinir uçları açık oluyor. Bu sinir uçlarını uyarırken renkler ve nesnelerin önemi büyük. Çocuk odası sticker modelleri de bu amaca yardım ediyor… Stickerlar, çocuk odalarını oyun bahçesi haline getirmenin en kolay yolu. CİVİL'in 20 bin çeşit ürünü arasında; çocukların sevdiği çizgi kahraman stickerları da ürün yelpazesi arasında yer alıyor. Tamamen anti bakteriyel özellikte eva köpük malzemeden üretilen stickerlar, sağlığa zararlı madde içermiyor ve en önemlisi toz tutmayarak çocukların sağlığını koruyor.

Ürün Fiyatları

Eeyore Eva Duvar Süsü: 14,95 TL

Donald Baby Eva Duvar Süsü: 14,95 TL

Daisy Baby Eva Duvar Süsü: 14,95 TL

Tweety Eva Duvar Süsü: 14,95 TL

Tazmanya Canavarı Eva Duvar Süsü: 14,95 TL

Slyvester Eva Duvar Süsü: 14,95 TL

Piglet Eva Duvar Süsü: 14,95 TL

Winnie The Pooh Eva Duvar Süsü: 14,95 TL

Winnie The Pooh Baby Eva Duvar Süsü: 14,95 TL

Winnie The Pooh Duvar Stickerı: 11,50 TL

Pepee Duvar Çıkartması 31x68: 14,95 TL

Pepee Duvar Çıkartması 19x32: 13,50 TL

Pepee Mega Duvar Çıkartması 48x68 cm: 22,50 TL

Pepee ve Arkadaşları Eva Duvar Süsü: 19,50 TL

Pepee Şila Eva Duvar Süsü 50 cm: 11,90 TL

Pepee Eva Duvar Süsü 55 cm: 11,90 TL

Pepee ve Şila Eva Duvar Süsü 50x50: 14,90 TL

 Duvar Süslerinde Antibakteriyel Devrim

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Duvar Süslerinde Antibakteriyel Devrim' - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İzmir Tabip Odası Genel Sekreteri'nin eşi ve 2 çocuğu, depremde enkaz altında kalarak yaşamını yitirdi Son Dakika: Trabzonspor, evinde Kasımpaşa'ya 4-3 mağlup oldu Pakdemirli'nin enkaz altında konuştuğu Buse ile ilgili güzel haberi Bakan Gül verdi: Şu anda kızımız çıkartılıyor İzmir Bayraklı'daki kurtarma çalışmalarından bir iyi, iki kötü haber Arkadaşlarıyla vedalaştıktan sonra yola çıkan motosiklet sürücüsü, kazada hayatını kaybetti Tekerlekli sandalyedeki vatandaş, deniz yükseldiği sırada boğularak hayatını kaybetti Son Dakika: İzmir'de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremde ölü sayısı 12'ye, yaralı sayısı 607'ye yükseldi Prof. Dr. Ziyadin Çakır, İzmir'deki tsunaminin nedenini anlatıp uyardı: Bütün Körfez tehlike altında