"Duvar Süslerinde Antibakteriyel Devrim" - Son Dakika

"Duvar Süslerinde Antibakteriyel Devrim"

7 yıl önce

Çocuklarda en çok rastlanan alerjinin ev tozundan kaynaklandığı bir gerçek.

Dolayısıyla bunun önüne geçmek için özellikle çocuk odalarının sık sık havalandırılması çok önemli. Bu noktada çocuk odalarında kullanılan dekorasyon malzemelerinin toz tutma payına da ayrıca dikkat etmek gerekiyor. Tüm bunlara önem veren CİVİL, Antibakteriyel Sticker dönemini başlatıyor. Çocukların A'dan Z'ye her türlü ihtiyacını düşünen CİVİL, onların hem hayal dünyalarını geliştirmek hem de sağlığını korumak için özel tasarım antibakteriyel duvar stickerlarını mağazalarında müşterilerin beğenisine sunuyor.


Uzmanlar, çocuk odalarında bulunan tüm malzemelerin antialerjik ve bakteri üretmeyen özellik taşıyan ürünlerden oluşması gerektiğini belirtiyor. Bilinçli anneler çoğu zaman tozdan ve sağlıksız ürünlerden korunmak için bebek ve çocuk odalarında fazla mobilya ve dekorasyon malzemesi kullanmaktan kaçınırlar. Fakat aynı şekilde yine bilim adamlarının açıklamalarına göre, çocuk beyninin 0-3 yaş arası olan döneminde, yaratıcı ve hızlı düşünme yetisini kazandıran sinir uçları açık oluyor. Bu sinir uçlarını uyarırken renkler ve nesnelerin önemi büyük. Çocuk odası sticker modelleri de bu amaca yardım ediyor… Stickerlar, çocuk odalarını oyun bahçesi haline getirmenin en kolay yolu. CİVİL'in 20 bin çeşit ürünü arasında; çocukların sevdiği çizgi kahraman stickerları da ürün yelpazesi arasında yer alıyor. Tamamen anti bakteriyel özellikte eva köpük malzemeden üretilen stickerlar, sağlığa zararlı madde içermiyor ve en önemlisi toz tutmayarak çocukların sağlığını koruyor.


Ürün Fiyatları


Eeyore Eva Duvar Süsü: 14,95 TL

Donald Baby Eva Duvar Süsü: 14,95 TL

Daisy Baby Eva Duvar Süsü: 14,95 TL

Tweety Eva Duvar Süsü: 14,95 TL

Tazmanya Canavarı Eva Duvar Süsü: 14,95 TL

Slyvester Eva Duvar Süsü: 14,95 TL

Piglet Eva Duvar Süsü: 14,95 TL

Winnie The Pooh Eva Duvar Süsü: 14,95 TL

Winnie The Pooh Baby Eva Duvar Süsü: 14,95 TL

Winnie The Pooh Duvar Stickerı: 11,50 TL

Pepee Duvar Çıkartması 31x68: 14,95 TL

Pepee Duvar Çıkartması 19x32: 13,50 TL

Pepee Mega Duvar Çıkartması 48x68 cm: 22,50 TL

Pepee ve Arkadaşları Eva Duvar Süsü: 19,50 TL

Pepee Şila Eva Duvar Süsü 50 cm: 11,90 TL

Pepee Eva Duvar Süsü 55 cm: 11,90 TL

Pepee ve Şila Eva Duvar Süsü 50x50: 14,90 TL

Haber Yayın Tarihi: 10.07.2013 10:38 Kaynak: BültenlerSon Dakika

Ferdi Tayfur, dün akşam bir anda dünyada gündem oldu
Firari FETÖ'cü Hakan Şükür: Dolandırıldım, tüm birikimim gitti İngiltere yasak ilişki rezaletini konuşuyor! Gardiyan, uyuşturucu baronuyla birlikte oldu

Son Dakika Haberleri