Son Dakika Haberleri: Anne-oğul duvardan düşen mermer parçalarından son anda kurtuldu! O anlar kamerada

Anne-oğul duvardan düşen mermer parçalarından son anda kurtuldu! O anlar kamerada

8 gün önce

Konya'da kaldırımda yürüyen anne-oğul, duvardan kopan mermer parçalarının üzerlerine düşmesinden son anda kurtuldu. Korku dolu anlar iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Konya'da bir iş yerinden çıkan vatandaş ile kaldırımda yürüyen anne ve çocuğu duvardan kopan mermer parçalarının üzerlerine düşmesinden son anda kurtuldu. Bu anlar ise iş yerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

ANNE-OĞUL OLAY YERİNDEN HIZLA UZAKLAŞTI

Olay, merkez Meram ilçesi Tarihi Bedesten Çarşısında meydana geldi. Çarşıya giden anne ve oğlu, kaldırımda yürüdüğü sırada bir iş yerinin duvarından kopan mermer parçaları düştü. Bu sırada, iş yerinden çıkan bir kişi de mermer parçalarının başına çarpmasından son anda kurtulurken, omzuna bir parça geldi. Kaldırımda yürüyen anne ve çocuğu ise hızla oradan uzaklaştı. Kopan mermer parçaları kaldırıma dağıldı. Bu anlar ise iş yerinin güvenlik kamerasınca saniye saniye kaydedildi.

Anne-oğul duvardan düşen mermer parçalarından son anda kurtuldu! O anlar kamerada
Haber Yayın Tarihi: 11.07.2019 03:11 Kaynak: İHA

YORUMLAR


4 bilezikle girdiği hayvancılık işinde servetine servet kattı İstanbul'da "Batı Nil Ateşli Virüsü" tehlikesi! Sivrisineklerden bulaşıyor Firmalar İŞKUR üzerinden acil 45 bin 836 işçi arıyor! İşte meslekler İş yerinde cinsel istismara tutuklama