Duvarlarınıza Yeni Trend - Son Dakika

Duvarlarınıza Yeni Trend

09.01.2012 14:31
Duvarlarınıza Yeni Trend

3 boyutlu efektlerle canlanan duvarlar 2012'nin yeni trendi.

Sektörün öncü markası Kütahya Seramik, 2012 yılında seramik dünyasında trend olacak tercihleri listeledi. Kütahya Seramik Fabrikalar Müdürü Celal Üstündağ, duvar ve yer karolarında büyük ebatların kullanılacağını vurgulayarak, minimalistik grafiklerin ön planda olacağını söyledi. Ayrıca mermer ve doğal taş görünümüne sahip karoların ve 3 boyutlu efektlerin kullanıldığı duvarların trend olacağını belirtti.

2012 yılında evinizin dekorasyonunda ilgi çekici farklılıklar oluşturmak istiyorsanız Kütahya Seramik'in trend önerilerini dikkate alabilirsiniz. Kütahya Seramik Fabrikalar Müdürü Celal Üstündağ, yeni yıldaki trendlerle ilgili şu bilgileri verdi: "Duvar ve yer karolarında oldukça büyük ebatlar kullanılacak, ayrıca minimalistik grafikler ön planda olacak. Mermer ve doğal taş görünümüne sahip karoların ise 2012'de sektörün hakimi olacağını söyleyebiliriz." Yeni yılda parlak yüzeyli karoların fazlalaşacağını belirten Celal Üstündağ, tek renk döşemeler ile sade renkli mekanların yaratılacağını vurguladı. Ayrıca 3 boyutlu efektlerle canlanan duvarların ise trend olacağını söyledi.

Kütahya Seramik 2012'ye iddialı bir giriş yapıyor

Kütahya Seramik'in ürünleri arasında yeni yılda mermer görünümlü ürünler daha çok yer alacak, ayrıca isteğe göre mat veya polish özelliklerini de taşıyabilecekler. Kütahya Seramik'in duvar karolarında 75x25 ile yeni bir boyut uygulandığını ve doğal taş dokulu karoların 2012'de ön planda olacağını belirten Kütahya Seramik Ür-Ge Yöneticisi Bilgi Kaya, karo zemini üzerinde kot farklılıklarına yer verilerek seramik karoda farklı bir hava yaratılacağını ekledi. Yeni yılda Kütahya Seramik'le, patlatma taş görüntüsünün çok daha uygun maliyetlere mekanlara taşınabileceğini söyledi.

Kütahya Seramik'in Shine, Cube ve Illusion ürünleri de duvarlarda 3 boyutlu efekt etkisi yaratmak isteyenlerin tercih edebileceği alternatiflerden. Rölyefli dokuları sayesinde, karo üzerine düşen ışığın yansımalarını, ışığın geliş açısına göre mekana farklı yansıtıyor. Metalik yapıya sahip Shine, Cube ve Illusion serileri, farklılık arayanların tercihleri arasında yer alıyor.

Kütahya Seramik'in, Origitile koleksiyonunda yer alan Majesty, Callacatta ve Pulpis serisi karoları ise 2012'de doğanın huzur veren atmosferini mekanlara yansıtıyor. Dijital baskı teknolojisi ve Kütahya Seramik yaratıcılığını birleştiren Origitile koleksiyonunda, desenler üzerindeki en küçük ayrıntılar karo üzerine uygulanabiliyor. Karo yüzeyinin her noktasına baskı yapabilen bu teknoloji ile karolar daha gerçekçi ve daha estetik bir görünüme bürünüyor. Kütahya Seramik'in Ar-Ge mutfağında hazırlanan Majesty, Calacatta ve Pulpis serisi karolar, mermerin en ince ayrıntılarını ve eşsiz dokusunu farklı tasarımlarla sergiliyor.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500
Kütahya'da yasa dışı silah ticareti yaptıkları iddiasıyla 5 şüpheli gözaltına alındı Kütahya'da yasa dışı silah ticareti yaptıkları iddiasıyla 5 şüpheli gözaltına alındı Kütahya'da üzerinde uyuşturucu bulunan şüpheli tutuklandı Kütahya'da üzerinde uyuşturucu bulunan şüpheli tutuklandı Eşi ve 3 çocuğuyla Kütahya'ya gelen depremzede kadın ikiz bebeklerini dünyaya getirdi Eşi ve 3 çocuğuyla Kütahya'ya gelen depremzede kadın ikiz bebeklerini dünyaya getirdi

Son Dakika Güncel Duvarlarınıza Yeni Trend - Son Dakika


Advertisement