Duygu Özaslan'ın Bacaklı Migren Fotoğrafına Komik Tepkiler Geldi - Son Dakika

Duygu Özaslan'ın Bacaklı Migren Fotoğrafına Komik Tepkiler Geldi

07.01.2020 22:19
Duygu Özaslan'ın Bacaklı Migren Fotoğrafına Komik Tepkiler Geldi, System.String[]

Duygu Özaslan bugün "yılda bir kez olsun migren atagı günü bugünmüüs: (" cümlesiyle bir fotoğraf paylaştı.

Duygu Özaslan bugün "yılda bir kez olsun migren atagı günü bugünmüüs: (" cümlesiyle bir fotoğraf paylaştı. Ancak insanlar fotoğrafla migrenin alakasını pek çözemedi.

Tabii ki bu durumu tiye alan paylaşımlar da gecikmedi. İşte Duygu Özaslan migren pozunu değerlendiren Twitter kullanıcıları:

Bir migren sahibi ise durumu özetlemiş:

Duygu Özaslan'ın Bacaklı Migren Fotoğrafına Komik Tepkiler Geldi

Kaynak: TheGeyik

Son Dakika Komik - İlginç Duygu Özaslan'ın Bacaklı Migren Fotoğrafına Komik Tepkiler Geldi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son dakika! Ermenistan 1. Ordu Komutan Yardımcısı Albay Artur Sarkisyan öldürüldü Cumhuriyet'in 97. yılında MSB'den duygusal paylaşım: Savaşa düğün hevesiyle gitmektir Cumhuriyet Trump'ın miting alanı üzerinde uçan özel uçak, F-16 ile hava sahası dışına çıkarıldı Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı İletişim Başkanı Altun, Emile Zola'nın 122 yıllık mektubu ile İslam karşıtlığı yapan Fransa'ya seslendi İmamoğlu, İstanbul'daki korona toplantısına neden davet edilmedi? Bakan Koca, ilk kez konuştu Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü