Düzce Belediye Başkanı Bayram'dan İnceleme - Son Dakika

Düzce Belediye Başkanı Bayram'dan İnceleme

07.09.2012 16:26
Düzce Belediye Başkanı Bayram'dan İnceleme, System.String[]

Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram, Düzce 18 Temmuz Stadı'nda incelemelerde bulundu.

Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram, Düzce 18 Temmuz Stadı'nda incelemelerde bulundu.

Yapım çalışmalarının devam ettiği stadı gezen Bayram, çalışmalar hakkında Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Ömer Faruk Şiran'dan bilgi aldı.

Bayram, burada yaptığı açıklamada, Düzce'de özellikle gençlerin spora olan ilgilerini arttırmayı hedeflediklerini söyledi.

Bu konuda gerekli çalışmaları yaptıklarını anlatan Bayram, "Yıllardır eksik olan çalışmalar devletin tüm imkanları seferber edilerek yapılıyor. İnşallah Düzce'de spora yönelik yatırımlar hızlanacak" dedi.

Bayram, Düzce Belediyespor'un bu yıl şampiyonluk için mücadele edeceğini belirterek, bu kapsamda çalışmalar yürüttüklerini belirtti.

Voleybol ve basketbolda iyi takım kurduklarını aktaran Bayram, "Voleybol takımımız inşallah Ekim'in ilk haftası Bursa'da Türkiye Kupası'nda mücadele edecek. Kendimizi ilk etapta denemiş olacağız.-Bunun sonrasında ligler başlayacak. İnşallah iyi bir sezon geçireceğiz. İki branşta da altyapıya önem veriyoruz. Düzce'den oyuncu yetiştirmek istiyoruz. İnşallah iyi bir sezon geçireceğiz" şeklinde konuştu.

Muhabir: Onur Orhan

Yayıncı: Atakan Çelik - DÜZCE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Düzce Belediye Başkanı Bayram'dan İnceleme - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Aleyna Tilki'nin yıllar önce İstiklal Caddesi'nde türkü söylediği video ortaya çıktı Bakan Albayrak'tan istihdam müjdesi: Hazine ve Maliye Bakanlığı'na 5 bin personel alınacak Son Dakika: Yüz yüze eğitimde üçüncü aşamanın detayları belli oldu 15 yıldır komada olan prens, ilk kez elini oynattı Bursa'da "damsız" girme kavgası cinayetle bitti Eşinden ayrılan şahıs bunalım geçirdi, sokağı birbirine kattı Tekstil işçisi kahvehane tuvaletinde bileğini keserek intihar etti Erdoğan'ın S-400 açıklamasının hemen ardından ABD'nin vize işlemlerini askıya alması dikkat çekti